Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert nem tud beilleszkedni?

Miert nem tud beilleszkedni?

Figyelt kérdés

Van egy baratnom aki kiment nemetbe a szuleivel.. 14/l

Az osztalytarsai mindig kigunyoljak kikozositik es o nemcsinalt semmit...ul a padba es hallgat...mindig maga van egesz nap..es a nyelvet is eleg jol beszeli

ezt panaszolja nekem mindig de en milyen tanacsot adhatnak neki? mar mondtam hogy menjen oda es probaljon beszelgetest kialakitani de aztmondja ra se figyelnek, mintha meg se hallottak volna...

hogy segithetek neki?


2016. márc. 30. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Sehogy, ezt neki kellene lerendeznie valahogy, esetleg olvasson el olyan könyvet, ami a könnyebb beilleszkedést segíti, én is olvastam ilyet éppen ennyi idősen és segített.
2016. márc. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szép dolog ha segíteni akarsz neki, igazi barátságra vall.

De sajnos ebben te ilyen távlatból nem tudsz segíteni, ajánlatos lenne a barátnődnek más sulit találnia. De lehet gondjai vannak az önértékeléssel is, így egy szakembert is fel kéne keressen. Így magabiztosabb lenne, és könnyebben barátkozna, még akkor is az osztálytársai próbálják kiközösíteni.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. márc. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!