Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van értelme ezeket a barátságo...

Van értelme ezeket a barátságokat fenntartani?

Figyelt kérdés
úgy érzem, hogy a barátaim nem becsülik meg azt a szeretetet, amit én adok nekik, nem viszonozzák olyan mértékben, ahogy én is szeretném cserébe. sokszor úgy érzem, hogy csak udvariasságból beszélnek velem, ha nem keresném őket egy hónapig, akkor el is felejtenének. volt aki érzett már így? bővebben privátban leírom ha érdekel valakit. 25F

2016. ápr. 3. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonlót érzek én is most is. Írhatsz nekem nyugodtan. 21/L
2016. ápr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ez a problémám most a barátnőmmel.

Régebben nagyon visszahúzódó típus volt, addig sokat ült otthon, rengeteget tanult, akkoriban még sokat beszéltünk, élőben és neten is, elmentünk ide-oda.

Mostanában viszont elkezdett aktívabb közösségi életet élni, ami tök jó, de közben az én fejemre eléggé sz*rik. Ami azért is esik rosszul, mert nekem meg mostanában pont nehezebb időszakom van, de őt ez nem igazán érdekli. Ha én mondom neki, hogy csináljunk valamit, akkor gyakran van valami kifogása, illetve ha le is okézza a programot, tuti visszamondja betegségre stb hivatkozva. De annyira mondjuk nem beteg, hogy ha más hívja (még ha nem is barát) ne pattanjon egyből :) plusz a viselkedése is megváltozott kicsit, néha olyan, mintha ízlés stb. tekintetében felsőbbrendűnek érzezné magat nálam. Régen ez egyáltalán nem volt rá jellemző.

Nem mondom,hogy nem bánt, de én nem fogom ráerőltetni magam, csináljon, amit akar, már elhatároztam, hogy eleresztem, én sem fogom keresni őt.

2016. ápr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szóról-szóra ugyanaz van nálam is, mint amit leírtatok. Én elengedném/elengedem őket, mert "felesleges" hogy a későbbiekben elmérgesedjen a helyzet és rossz szívvel emlékezzünk a másikra.
2016. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!