Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan alakíthatnék ki tartósa...

Hogyan alakíthatnék ki tartósabb barátságokat, hogyan emelhetném magasabb szintre a mostaniakat?

Figyelt kérdés

A helyzet röviden és tömören a következő: 19 éves srác vagyok, régen sok barátom volt, de aztán történt egy-két rossz dolog velem, szóval elzárkóztam 1 ideig mindenkitől. Elég nehéz volt lebontanom a magam köré épített falakat. Most már tudok barátkozni és vannak is haverjaim, de egyiket sem nevezném igaz barátnak, ami nem is baj, mert tisztában vagyok vele, hogy nagyon kevés igaz barát létezik.


A problémám a következő: Ha ismerkedek/barátkozok valakivel, akkor nem tudok túl mély benyomást kelteni. Nem igazán keresnek engem. Örülnék, ha tudnék olyan barátokat szerezni, leginkább lány barátokat, de a legjobb egy vegyes társaság lenne, akik szeretnének minél többet velem lógni. Szeretnék meg tanulni egy kis pluszt beleadni magamból az emberi kapcsolataimba, úgy hogy azt tudják is értékelni.


Nem tudom, hogy mennyire ment át nektek a gondom, de nagyon megköszönném, hogyha legalább 1 olyan felhasználó lenne, aki hasznos tanáccsal tudna szolgálni :) Esetleg ha valami témába vágó könyvet tudnátok ajánlani, azt külön meg is köszönném. Mostanában eléggé olvasós kedvemben vagyok.


2016. márc. 7. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Az egyszerű, sima beszélgetések könnyen ki tudnak fulladni, ha nem csináltok mellette valamit, amivel közben telik az idő.

Úgyhogy amondó vagyok, csináld azt, amit én: azokkal az emberekkel, akikkel barátkozni szeretnél, szervezz minél több közös programot. Ez lehet egy sima iszogatás, mozizás, kártyaparty, bowlingparty, billiárdparty, satöbbi, satöbbi...

Csak a fantáziád szabhat határt. Az ilyen közös programok nagyon jól össze tudják kovácsolni az embereket és ha jó a hangulat, akkor sokkal gördülékenyebben fognak tudni folyni a beszélgetések is.

Nekem már bevált :)

22/F

2016. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!