Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek barát az ilyen?

Szerintetek barát az ilyen?

Figyelt kérdés
Ritkán van hogy el lehet vele normálisan beszélgetni, de ha mondjuk én kapok figyelmet, ő valahogy azt érzem hogy ellenem fordul, sose ért ez idő alatt velem egyet. Van neki egy másik barátja, akivel szintén "baráti" viszonyt folytatok, de mikor ketten vannak engem támadnak, van mikor észre sem veszik, vagy mikor nem vagyok velük akkor valami gonoszságot is kitalálnak ellenem és bármit csinálok nevetnek rajtam, persze bennem ez már rég megvan hogy hülyének néznek és már nagyon a nyelvem hegyén van az, hogy megmondjam nekik a frankót, ők azt gondolják rólam milyen elveszett vagyok, nem tudok barátokat szerezni, ezt az is bizonyítja, hogy csináltam egy csoportot és abba 3an voltunk és annyira felbaszott hogy folyamatost róllam beszélnek és engem támadnak hogy ki is b#sztam őket a csoportból és másnap azt neveték hogy egyedül vagyok, nincsen senkim. Lehet azt írni, hogy akkor miért barátkozom velük, de megbolondulnék ha nem beszélnék senkivel. :(
2016. ápr. 5. 21:17
 1/1 anonim válasza:
Keress uj baratokat, ok irigyek valamiert.Ne foglalkoz veluk jobban jarsz.
2016. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!