Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék segiteni a...

Hogyan tudnék segiteni a baratnömön?

Figyelt kérdés

Ö 18 eves, en 17 eves lany vagyok.

A baratnömnek sok nehezségek lettek az eleteben es ezert nagyon feszült. Alapbol nogyan jo a humara. Ezert szeretek vele lenni, de manapsag mar engem is stresszeltett. Kepes az egesz napomat lelombozni. Tudom, hogy nem direkt csinalja. Probalom meghallgatni meg segiteni valahogyan. Azt nem lesz, hogy elkezdem kerülni, mert szüksége van ram. Csak mar van, hogy nem birom tovabb.

Vagy mondjam meg neki szepen, hogy ne rajtam vezesse le? Nem szeretnek olyat tanni amivel megbanthatom! Ezert nem tudom, hogy mit csinaljak.



2016. ápr. 8. 16:29
 1/4 A kérdező kommentje:
tenni*
2016. ápr. 8. 16:33
 2/4 anonim ***** válasza:
talán azzal segítesz neki a legtöbbet hogy ott vagy mellette. de pl hoz fel egy másik témát nem tudom mi a kedvenc témátok most csak mondok valamit legyen a sport beszéljetek ilyesmikről mer ezzel is legalább eltereled a gondolatait a problémáról vagy mennyetek szórakozni
2016. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 crudy ***** válasza:
Hát két esélyes. Vannak emberek akik mindig arra törekednek h a figyelem középpontjába legyenek így a kis problémákat is felnagyítják és sajnáltatják magukat. Ha a barátnőd nem ilyen és tényleg nehéz most neki akkor ő is de te értsd meg mindenképp h ez el fog múlni és addig tarts ki mellette. Ha úgy érzed h már tényleg nagyon sok akkor beszél vele h ez így nem jó
2016. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

,,a kis problémákat is felnagyítják"


igen, ezt törtenik sokszor, majd akkor mondom neki, hogy semmi szüksége erre, hatha megnyugszik...

2016. ápr. 9. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!