Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudok barátnőmön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok barátnőmön segíteni, változtatni, hogy elhiggye őt így szeretem és ne hasonlítgassa magát az exemhez?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek elég alacsony az önbizalma, mindig azt mondja hogy ő csak egy kis csúnya, szürke egér, semmihez se ért, én meg túl jó vagyok neki (mert sportolok, eszem is van, és nem nézek ki rosszul), bezzeg az előző barátnőmnek mennyivel jobb az alakja meg mennyivel szebb mint ő (nem beszéltem róla neki, csak egyszer összefutottunk vele), és hogy az exemhez képest neki nincs mellettem keresnivalója. Nem érti meg, hogy annak a dolognak már vége, és én nagyon szeretem őt (ezt mindig meg is mondom neki ha szóba kerül a dolog), nekem ő úgy kell, ahogy van, a hibáival és kisebb domborulataival együtt. Tudom hogy ő is szeret, de félek, hogy ez az összehasonlítgatása tönkre fogja tenni a kapcsolatunkat.

Mit tegyek? Nem akarom elveszíteni őt azért, mert én "túl jó vagyok neki", vagy mert ő "túl kevés hozzám"... :/


21F



2013. aug. 10. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
A jóképűség átka, hogy egy érzékenyebb nő inkább elengedi ebben az esetben a férfit.Mert nem akar küszködni a vetélytársak előadásával és mert reálisan látja a dolgot.
2013. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon kell szeretned a nőt, és nagyon-nagyon kitartónak lenni, mert ilyenkor mindig menekülőre fogja magát az okosabb nő.
2013. aug. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

én is így vagyok/voltam...

ez úgy szokott lenni, hogy ha egyszer vki egy nőnek azt mondja, hogy ronda, egy életre megjegyzi, és képes elhinni, hiába tudja, hogy nem így van! :(

hasonló lehet a barátnőd, mint én, mert én sem akartam elhinni, hogy jobb vagyok, mint az exei, sosem volt nekem sem önbizalmam.

Nekem nem egyszer mondták, hogy szép vagyok, de nem hiszem el még mindig!


a tanácsom, amit én szeretnék, ha velem is tennének:

-bókolj sokat, minden nap dicsérd meg!

-ha kezdi az összehasonlítást, akkor azonnal tereld a témát, például kezdj el beszélni egy közös emléketekről!

-ha azt mondja milyen csúnya, hagyd ott, menj el otthonról, és térj vissza egy nagy csokor rózsával, és mondd azt hogy neked ő a legszebb- tuti örülni fog neki ;)

-ha azt mondja, hogy te túl jó vagy neki, bizonyítsd egy hülyeséggel hogy nincs igaza, vagy csókold le, döntsd le az ágyra és felejtesd el vele amit mondott ;)

-lepd meg alkalmanként egy kis meglepetéssel - kis cetlivel, hogy "ma is gyönyörű vagy!" :)


Remélem segítettem!! ;)

18/L

2013. aug. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

*-bókolj sokat, minden nap dicsérd meg!

-ha kezdi az összehasonlítást, akkor azonnal tereld a témát, például kezdj el beszélni egy közös emléketekről!

-ha azt mondja milyen csúnya, hagyd ott, menj el otthonról, és térj vissza egy nagy csokor rózsával, és mondd azt hogy neked ő a legszebb- tuti örülni fog neki ;)

-ha azt mondja, hogy te túl jó vagy neki, bizonyítsd egy hülyeséggel hogy nincs igaza, vagy csókold le, döntsd le az ágyra és felejtesd el vele amit mondott ;)

-lepd meg alkalmanként egy kis meglepetéssel - kis cetlivel, hogy "ma is gyönyörű vagy!" :)



A világba kergetnének ezzel, mert tudom, hogy hazugság:DD

2013. aug. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy szerelmes férfinak igen is a barátnője a leggyönyörűbb a világon! ;)
2013. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is így voltam/vagyok ezzel. Én is rengeteget hasonlítgattam magam az exéhez, csak mert ő külföldi volt és tudott egy olyan nyelvet, amit én nem tudtam megtanulni.


Nálunk ez úgy múlt el, hogy leültünk, elkezdte mesélni hogy mi volt rossz vele, és magamban összehasonlíthattam akkor hogy nálunk ez a kapcsolat milliószor jobb.

Én is félek, hogy vissza gondol rá, hogy rá vágyik, hogy én csak pótlom az exét, és hogy nem is tetszem neki. Egyszerűen ezen túl kell lépni, és igen félhetek - de ezt nem szabad a férfinek megtudnia.


Mondd el neki te is, hogy milyen szép, hogy ne is gondoljon ilyeneket, mert Te ŐT szereted és Ő a legszebb és legjobb neked :) Nekem néha szokott hozni virágot, sajtburgert <- ez a kedvencem :D, és egy ideje mindig elmondja hogy én vagyok az élete, élete szerelme, és rengeteget tesz értem - apróságok - hogy ne érezzem úgy hogy nem vagyok fontos neki. Muszáj egy kicsit többet teperni érte, de már nem félek annyira attól, hogy nem szeret, és egyszerűen kezd jó irányba terelődni a kapcsolatunk :)


Csak ehhez a lánynak is rengeteg pozitív visszajelzés kell

2013. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 weca ***** válasza:

SZia

Ha tényleg szereted vid magadal mindenhova ahová csak lehet az önbecsülése helyre álljon biztos volt pár kudarca amit nem tudott feldolodozni és beszélj néki az exedről miért is szakitottál vele a bizalom egymás iránt sokat segít

2014. szept. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!