Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyot csalódtam a legjobb...

Nagyot csalódtam a legjobb baratőmben 👇 szerintetek jogos, vagy csak túl beleéltem magamat?

Figyelt kérdés

Mi netről ismerjük egymást, es messze lakunk egymástól... előre meg volt beszélve, hogy egy másik barátnőm es en ott alszunk nála, szülinapja alkalmából. Készültem ra, ajándékot vettem, hihetetlenül vártam

Ő pedig aznap amikor mentünk volna, előtte néhány óraval ir nekünk, hogy sajnos megbetegedett az anyukaja és le kell mondani az egész bulit

Imádom őt, de igazságtalannak tartom az egészet...

Túlreagálom, vagy igazam lehet?? Most akkor írjam ezt le neki, vagy csak essek túl ezen, és felejtsem el??



2016. ápr. 9. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Kedvesem! Hány éves vagy? Mért sértődsz meg, mert betegség miatt lemondta a bulit? Anyuját nem teheti utcára betegen míg ti buliztok.
2016. ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Látszik hogy valami nagyon okos p*csa lehetsz. A mostani lányok mind ilyenek?
2016. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted egy ilyen buli csak annyiból áll, hogy mentek, aztán happy minden? Szerinted mégis ki takarítana utánatok, talán a barátnőd? Azért kíváncsi lennék, hogy te betegen mennyire lennél képes két idegen gyereket pesztrálni.

De még ha az anyja nem is segítene be neki, lehet, hogy a barátnőd inkább vele foglalkozna és őt ápolná.


Én elhiszem, hogy vártátok, és gondolom ő is ugyanígy érez, de ez van. Most még pont a te önző sértettséged hiányzik neki... Azért hihetetlenül komoly a korosztályod (tisztelet a kivételnek!). Az EQ-tok erősen a nullához közelít.

2016. ápr. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért csalódtál benne,mert az anyukája lebetegedett és emiatt lefújta, gratulálok.


Gondolom te se örülnél ha beteg lennél és mondjuk anyukád bulizik a barátnőivel nálatok.Gondolkodj már.



Túl reagálod??igen,de pluszba nagyon gyerekesen fogtad fel..


Inkább írjad azt,hogy "jobbulást az anyukádat,segíts neki mindenben majd máskor bepótoljuk a bulit"


Ebbe nem tudom mi az igazságtalan egy betegséget nem előre tudni.

2016. ápr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*anyukádnak
2016. ápr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kérdés, hogy tényleg beteg lett-e az anyukája, ha igen, akkor nincs mit tenni....te se mentél volna el ha te leszel beteg és akkor most ő lenne csalódott. Ha kétségeid vannak benne, hogy igaz-e akkor viszont gondold át hogy mi lehet a probléma.
2016. máj. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!