Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék neki segíteni?

Hogyan tudnék neki segíteni?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki decemberben töltötte be a 15-öt, fiú, és 170 centi, így is a legmagasabb a szűk családi körében.

Szóval, a lényeg. Nagyon zavarja, hogy nála másfél évvel fiatalabb srácok, van, hogy szinte két fejjel magasabbak.

Kérlek, segítsetek, hogy hogyan tudnám meggyőzni, hogy semmivel sem kevesebb, mint magasabb társai!

Előre is köszönöm a válaszokat ^^ :)



2016. ápr. 10. 15:05
 1/7 Roland G. ***** válasza:

Másokat meg az zavar,hogy magasabbak a többieknél.

Kicsi a bors,de erős. :)

Fiatal még,fog nőni,de amúgy sem ez számít.

2016. ápr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hasonló dolgokat mondtam neki, de hajthatatlan szegény :(

Valami...áttörő ötlet kell!

Köszönöm a választ ^^

2016. ápr. 10. 17:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szép dolog, hogy próbálsz a barátodnak segíteni, de úgy gondolom te megtettél minden tőled telhetőt.

A barátod 15 éves, a 170 centi nem alacsony, sőt még ha a többi fiú magasabb is nála, akkor is átlagos magasságnak mondható ebben a korban. És hát igen, 15 éves, ami azt jelenti még fog nőni.

Azzal próbálkozhatsz még esetleg, hogy elmondod neki megint és megint hogy fog még nőni, és hangsúlyozd ki hogy nem a magasság számít, és örvendjen hogy nem olyan magas mert a magasabb embereknek sok minden nehezebb. Például gerincferdülés is könnyebben kialakul.

Értesd meg a barátoddal, hogy az embert nem a külső tulajdonságai, hanem a belső tulajdonságai teszik értékessé; ugyanakkor neki nincs mit szégyenleni.

Ha a barátod továbbra se képes ezt felfogni, akkor nem ártana szakemberhez fordulni, természetesen ha tényleg komoly a gond, és nem csak hétköznapi témaként tör néha rá ezen rinyálni. Ha ez így van, akkor már-már rögeszmévé vált, és nem biztos túlságosan megviseli, de ha látszik rajta hogy nagyon bántja, akkor javaslom a szakszerű segítséget.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nem kóros, amilyen mennyiségben erről beszél, de azért már kiszámítható, milyen szituáció, illetve milyen ember hozza ki belőle.

De nem gondolom, hogy szakemberre lenne szüksége.:)

2016. ápr. 10. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem a magassága számít hanem az embersége. Én 202 centi vagyok, a legjobb barátom kb 168, de olyan jó, igaz ember, hogy bármikor tűzbe tenném érte a kezem.
2016. ápr. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek, ha megmutatom neki ezeket a válaszokat, akkor elhiszi, hogy nem csak én gondolom így?
2016. ápr. 13. 17:22
 7/7 anonim ***** válasza:
azta kurwa lassan elegem van ebből...Én lassan 17 éves leszek és kb 161 cm vagy ... és utána jönnek ezek az emberek akik 15 évesen 170 centi körül vannak és nem elég nekik... úgyhogy fuck it fogadtasd el vele a szitut enyi...
2016. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!