Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol és, hogy ismerkedjek?

Hol és, hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, és nincs egyetlen egy barátnőm/barátom sem. Régebben voltak sokan, de valahogy mindenkivel megszakadt a kapcsolat. Egyszerűen nem tudok úgy ismerkedni mint fiatalabb koromban...nagyon magányosnak érzem magam, szükségem volna valakire az életbe, akire bármiben számíthatnék.
2016. ápr. 10. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól fugg milyen ember vagy. Kell lennie egy összekötõ kapocsnak, amirõl tudtok beszélgetni, stb. Mert mindenki nem ismerkedik mindenkivel.

Ha szeretsz egy bizonyos fajta zenét, akkor keress mást is, aki olyat szeret. Járj el egy helyre, ahol jól érzed magad, és társaság is van, pl. Néptáncolni, iskolai szakkörre, esetleg próbálj mindenhol ott lenni, én pl. Minden versenyen indulok, amihez értek, mindenhova elmegyek, nekem sincs sok barátom. Adj meg egy kevés infót magadról, hátha ugy könnyebben tudok tippet adni.

Mit hallgatsz, mit szeretsz, bármit, ami téged jellemez.

2016. ápr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azért sem tudsz ugy ismerkednu, mert lehet azóta már más ember lettél, és lehet már nem érdekel téged az ami régen. Lehet okosabb lettél.

Elsõ voltam amugy 17F

2016. ápr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok 😢 19L
2016. ápr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!