Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 20 évesen nem volt még komoly...

20 évesen nem volt még komoly kapcsolatom, ez normális?

Figyelt kérdés
Részletezem. :D 20 éves lány vagyok, és nem volt még komolyabb kapcsolatom. Ismerkedek, de egyszerűen olyanok hívnak el randizni, akik abszolút nem az eseteim, így nemet mondok nekik. Akik érdekelnének, pedig felém se hederítenek. Bennem lehet a hiba? Úgy értem, nem adom önmagamat az embereknek és ezért nem azok találnak meg, akiknek "kéne"?

2016. ápr. 11. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem se volt még pedig 1 évvel idősebb vagyok nálad. Normális, bár nem túl jó.
2016. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miert ne lenne normalis, fiatal vagy meg.. :) ez nemg, verseny! Ha szeretnel komoly kapcsolatot nyiss olyan fele aki tenyleg tetszik! Te is kezdemenyezhetsz nem csak a pasik! 😊😉
2016. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én idén szeptemberben leszek 24 éves és nem volt kapcsolatom :/


Én sajnos érzem a hátrányát senkivel sem tudok kötetlenül beszélni,még legjobb barátnőm is mondta de jó lenne ha engem hallana a pasikról,szexről beszélni. Állandóan ha szóba jön akkor kellemetlen. Emellett a velem egykorúakkal sem tudok ezekről beszélni,nyilván csak alap dolgokról. Amit mindenki tud. Így rossz. Sokszor ilyen-olyan dolgokat nem értek amiket mondanak,aztán jajj hogy is érthetnéd még szűz kislány vagy -.-


Tök rosszul esik.


Én is így vagyok vele, hogy aki nekem tetszik annak én nem jövök be és fordítva. Lejjebb adtam az igényeimből is. De semmi.


Te esetedben normális. Szerintem 24 évesen már nem az :(

2016. ápr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen smaciztam elösször előtte nem volt barátnőm sem ,pedig helyes srácnak mondanak 24/f
2017. jan. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!