Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek baj vagy normális...

Szerintetek baj vagy normális hogy ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és nem járok diszkóba,csak iskolai bulikra.Nem piálok csak ünnepekkor iszok mondjuk 1 pohár sört. Nem jártam még senkivel és kilencedikig nem is akarok. 8 után nem járkálok magam az utcán,mert nem szeretek. Senki se gondoljon unalmas strébernek 4-es tanuló vagyok és nspi kb 1 órát foglalkozom a leckékkel. Barátnőimmel kéthetente lógunk együtt,emellett minden hétvégén járok a városban.

2016. ápr. 13. 20:52
 1/6 A kérdező kommentje:
És nem vagyok magamat mutogató cicababa.Azért sminkelek,de suliba illő ruhákat veszek fel
2016. ápr. 13. 20:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális vagy.
2016. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon unalmas, hogy az úgymond "normális tini lányok" úgy tüntetik fel az egész generációjukat, mintha mindenki alkoholista ku*va lenne. És ezt nem először látom..

Kiírtad ezt a kérdést azért, hogy mindenki elmondja neked,hogy

-nem te nagyon is normális vagy, te vagy az élő etalon a fiatalok számára.. a megváltó..

szánalmas vagy..mert másokkal foglalkozol magad helyett, és még itt is bizonyítást vársz arra, hogy te milyen jó ember vagy.. hát nem, te is fogsz bulizni, és nem is lesz vele semmi probléma, ha meg netán soha sem fogsz abból sem lesz semmi. De nem leszel a Z generáció hőse..

2016. ápr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kérlek mesélj még! Xdd igen fogok bulizni kb 1-2 év múlva
2016. ápr. 13. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egész középiskolában sem buliztam,max 2x...akkor most ki itt a nagyobb menő? xD

Amúgy egyelőre normális vagy.és úgy néz ki rendesen odafigyelsz a tanulásra is.Biztosan harmóniában vagy magaddal.és barátnőid is vannak.tök jó neked,örülj magadnak

2016. ápr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Én 18 éves vagyok, és egyszer sem voltam diszkóban, egyáltalán nem vonz. És a fiúkat sem erőltettem a gimnáziumi éveim első 3 évében, inkább a jövőmet építettem fel. Most vagyok életem első párkapcsolatában, ami már lassan egy éve tart, és boldog vagyok amiért vártam, mert megérte. Éretten és komolyan állok hozzá és tudom őt őszintén szeretni. És a barátom szintén ilyen, nem rég lett 19 de soha nem járt igazán bulizni, a jövőjét építette, most egyetemista és nagyon sokan felnézhetnének rá. Neki is én vagyok az első barátnője, ő sem erőltette ezt a dolgot.

Szerintem ez a normális. Persze sokan mondják, hogy el kell járni bulizni, hogy legyenek őrült emlékeink amikre később majd szívesen visszaemlékszünk, de ha seggrészegen töltöd ezeket az estéket/éjszakákat akkor nem hiszem, hogy emlékezni fogsz bármire is. Máshogy is lehet életreszóló emlékeket gyűjteni és őrültségeket művelni. Amikre talán emlékezni is fogsz és évek múltán is megmosolyogtatnak majd.

De ez az én személyes felfogásom. :)) 18L

2016. ápr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!