Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak én látom úgy hogy ez...

Csak én látom úgy hogy ez szép /jó dolog?

Figyelt kérdés
van egy 17 éves fiú ismerősöm , amolyan magányos farkas típus . Barátai nincsenek , maximum a kollégái akivel kb egy szót sem beszél. Én nagyra becsülöm őt , nagyon kellemes személyiség . Jó , nem szól egy szót sem , de a kisugárzása nagyon jó. Sokszor beszélgetünk , de mindig nagyon el van gondolkozva . Egyszer bicajozni hívott magával , és hazafele menet behívott egy kávéra . Láttam a szobáját és az nagyon érdekes volt számomra. Régi stílusú bútorok , barokk tükör , réz díszek , íroasztal , gyertyák a falon . Nagyon szép volt , és az volt mép igazán érdekes számomra hogy a konyha a legmodernebb dolgokkal volt tele. Maga a ház ragyogott a tisztaságtol . Ti mit gondoltok erről ? Nektek is tetszene az ilyen , vagy csak én látom így ?

2016. ápr. 14. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
A leírás alapján nincs vele semmi gond :)
2016. ápr. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég kellemes.:)
2016. ápr. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
leendő sorozatgyilkos
2016. máj. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!