Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem a legjobb barátnő...

Összevesztem a legjobb barátnőmmel. Lassan 14 éve legjobb barátnők vagyunk és nem tudok mit csinálni. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Leírom hogy mi történt

Kedden a zenesuliban ültünk és beszélgettünk aztán feloldotta a telefonomat és látta h jött egy üzenet egy csoportból amiről nem tud

Erre elkezdett üvölteni velem h "milyen jó h mindig mindenből kihagyom" (nem használja a facebookját ezért gondoltam felesleges szólnom mert nem tudna vele mit kezdeni)

Utána már csak jött h nem szóltam neki h egy barátnőmmel átmegyünk palacsintát sütni (ez se igaz mert szóltam) meg nem mondtam h megint megyunk a D Centerbe (erről még 3 héttel előtte szóltam) meg h a elkísérem a barátnőmet egy meghallgatásra (na erről tényleg nem szóltam mert aznap tudtam meg úgy h azt ő is hallotta) és délután próbáltam bocsánatot kérni de csak ennyit mondott: "sajnálni lehet bocsánatot kérni lehet könyörögni lehet és légyszíves ne hívj se vezetékesen se mobilon kerülj inkább el" és ezzel ott hagyott összetörve és megalázva és azóta mindenhonnan ahonnan lehetett elült mellőlem nem szól hozzám és a suli két szégyenével van mindig és ez nagyon fáj. Mindennél többet jelentett és jelent is nekem és akármit megtennék h megbocsásson

Nekem egész évben rengeteg okom lett volna rá h megsértődjek (pl. mindig leordibált azért is ha radíroztam?! ha csak valamit csináltam ami nem tetszett neki máris "milyen szemét" voltam és teljesen megváltozott pedig tavaly "álombarátnők voltunk mindig kiálltunk egymás mellett segítettün egymásnak kérés nélkül mindent mindig még a legnagyobb titkainkat is megbeszéltük stb.) de én mindig tűrtem egy rossz szavam nem volt rá akk is ha tudtam h igaza van annak aki rosszat mond rá. Most is azt mondom h nem az ő hibája pedig a veszekedéshez sztem két ember kell. Ezért kérlek segítsetek mert ő a legfontosabb nekem a világon

Mindjárt itt a szülinapja (az enyém egy nappal előtte van) és már megvettül az ajándékokat meg minden és tudom h ha nem fogja odaadni én akk is oda fogom.

Szerintetek mit csináljak?



2016. márc. 3. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Ennyi , ajándék megy majd másnak . Játszotta a keményet meg packázott , te hagytad és most minek keresnéd . Elmúlt kész .
2016. márc. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom, nem szeretném h vége legyen ennek a barátságnak, bármit képes lennék megtenni érte
2016. márc. 3. 18:14
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Hány évesek vagytok?

Egy ilyen barátságból jobb minél előbb szabadulni, hidd el nekem, tudom, mert nekem is volt ilyen barátnőm. Olyan, aki sarokba szorított, aki elvárta, hogy ne is barátkozzak másokkal, csak ő legyen az egyetlen, de persze én mindig tűrtem, ha ő mással akart elmenni bárhová.

Az ilyen emberek hataloméhesek és élvezik, hogy lelki terrorban tarthatnak másokat. Ne sajnáld, hidd el, idővel begyógyulnak a sebek és meglátod, hogy mennyire jól fogod magad érezni az ilye piócák nélkül.

2016. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

13 vagyok és ő 14

Nem tudom miért változotteg ennyire mert tavaly ha valaki azt mondja h ez lesz szimplán kiröhögöm mert lehetetlennek tartottam volna annyira szoros volt a kapcsolatunk

Születésünk óta ismerjük egymást és vesztünk már össze de úgy érzem ez most más

2016. márc. 3. 18:52
 5/9 anonim válasza:
52%
Hát lehet, hogy az előző válaszolóknak igaza van, de nem tudom én még nem voltam ilyen helyzetben, szerintem ha tényleg a barátnőd, ha átadod neki az ajándékot, vagy ha ezerszer bocsánatot kérsz, akkor megbocsát, ha nem, akkor tényleg csak kihasznált. De ha nehogy Isten az utóbbi lenne, akkor te is olvass be neki, hogy ő miket csinált veled
2016. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem értem, te mi rosszat tettél. :D

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de a barátnőd bolond, hagyd a fenébe.

2016. ápr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
45%
Figyu lehet hogy megjött neki a mencsi és akkor kibirhatatlanok a lányok. Szerintem menj oda hozzá és kérdezd meg, hogy most veled van baja vagy csak már elege van az életből. És ígérd meg neki, hogy neked ő a legfontosabb és nem cserélnéd le senkire
2016. máj. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. júl. 18. 16:20
 9/9 anonim válasza:
Megoldódott már?
2023. szept. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!