Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mért van ez?

Szerintetek mért van ez?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm akivel tök jóba vagyunk(voltunk). Sokat chateltünk meg minden, múlt héten együtt szülinapoztunk megajándékoztuk egymást stb... A szülinapozás utáni héten már nem nagyon írt rámm sőt nem is mindig válaszolt mikor írtam neki, meg volt olyan hogy látta de nem válaszotl stb.a szülinapozáson a lány tök jól érezte magát mondtaaz anyukájának is aki aztán modta az én anyukának meg látszott is rajta ugyhogy nem egészen értem.. Ja és mikor nem ír akkor mindig rosszul érzem magam és nem tudom micsináljak..
2016. ápr. 19. 18:53
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és nagyon zavar hogy érzelgő vagyok, és mindig akarok valakivel csetelni mert ugy nem vagyok egyedül stb.. egyébként van egy testvérem is ki lány és gimis. 14/f
2016. ápr. 19. 19:04
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetőségek: Fáradt, nincs kedve beszélgetni, valami bántja, mással dumál, épp egyik ismerőse van nála és bekapcsolva hagyta a cuccost stb...

Valamint, hogy megnyugtassalak: Én sem szoktam sokszor válaszolni másoknak (esetek 67%-ban...)



Tiszta?

2016. ápr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösziiii, bocsi a hibákról a szövegben..
2016. ápr. 19. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!