Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megoldás, ha el vagyok kesered...

Megoldás, ha el vagyok keseredve mert nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
21 vagyok, az a helyezet, hogy nincsenek barátaim, volt egy társaság akikkel gyakran összejártam évekig de folyamatosan csalódtam bennük és már nem járok el velük sehova kb. Van párom, szeretjük egymást, vele nagyon jól elvagyunk mint két legjobb barát is egyben. De azért ahogy szoktam látni társaságokat annyira jó hogy másnak van baráti társasága, és tök rossz hogy nekem nincsen :/. A páromnak vannak barátai de én velük sem jövök ki. Vágyom énis társaságra meg nyüzsgésre...
2016. márc. 20. 20:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok amúgy. Köszi a válaszokat:)
2016. márc. 20. 20:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi baj a barátnőd barátaival?
2016. márc. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem az én társaságom, velük nem érzem jól magam és ők sem értenek emgsm ezért azt inkább nem erőltetem. Túl okosak hozzám így is mondhatjuk.
2016. márc. 20. 20:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Túl okosak? Miben nyilvánul ez meg?
2016. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!