Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata internetes barátságkereséssel?

Figyelt kérdés

Van partnerem, de igénylem azt is, hogy legyenek barátaim, mert mostanában azt érzem, nincsenek. Akiket annak hittem, rám se szrnk vagy túl elfoglaltak. Nekem fontosabb a barátság, mint bizonyos embereknek.


Találtam olyan oldalakat, ami az ilyen nőket célozza meg.

Mit gondoltok, esetleg tapasztalat...?


2016. ápr. 19. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 2 oldalról tudom megközelíteni.


Volt egy olyan lány, akit pont ezen az oldalon találtam meg. 1,5 évig írkáltunk egymásnak. 1 év netes ismertség után már azt gondoltam, hogy de jó barátság alakult ki kettőnk között. Ő is megemlítette, hogy talán én vagyok az egyetlen férfi, aki értékeli a belsőjét. Na erre rá fél évre hatalmasat csalódtam benne. Ekkor ugyanis szintet akartam lépni, találkozni szerettem volna vele, de ő kézzel-lábbal tiltakozott. Ekkor fogtam fel, hogy egy kamuprofillal beszélgettem 1,5 évig és lehet, hogy a magát eredetileg 17 évesnek kiadó lány nem kizárt, hogy egy 30 éves pali... Persze amikor ezt mondtam neki, még meg is sértődött meg közölte, hogy még ő tesz szívességet nekem azzal, hogy nem lép be az életembe, mert ő senkit nem akar megváltoztatni. Utána már olyan dolgokat állított, hogy pl. van egy fiú, akivel 3 éve beszél online és hogy ő legalább elfogadja olyannak amilyen. Na ennyit arról, hogy fél évvel előtte meg én voltam az egyetlen férfi, aki értékelte a belsőjét. A legviccesebb ellentmondása az volt a "búcsúlevelében", hogy ő azért sem akar velem találkozni, mert ő élőben teljesen más, de a levél végén azt írta, hogy amúgy rosszul esik neki, hogy én azt gondolom, hogy a neten szerepet játszik.


A másik oldalról szóló tapasztalat viszont sokkal jobb. Amikor olyan embereket ismerek meg, akikkel egy csapatnak szurkolunk és ez köt össze, velük mindig jókat lehet beszélgetni. Igaz, ez nem barátság, inkább csak az egy csapatnak való szurkolás hoz össze bennünket.

2016. ápr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A csak internetes beszélgetéssel az a baj, hogy évek után is személytelen.

Volt pár olyan ismerősöm, akikkel nagyon jókat lehetett levelezgetni, de egy idő után meguntak engem, nem válaszoltak vissza, stb.

Ahogy az első válaszoló is írta lennie kell valami közösnek, ami összehoz titeket és élőben is tudtok kommunikálni.

El kérhetem ezeknek az oldalaknak a címét? Engem is érdekelne.

2016. ápr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is szívesen barátkozok neten keresztül, de nekem is az a problémám ezzel, hogy általában olyan embereket fogok ki, akik valahol az ország túlsó oldalán laknak és így nem igazán tudunk egymással találkozni.
2016. ápr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Néhány értelmes kérdéssel ki lehet szűrni, ki az akivel lehet barátkozni.
2016. ápr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ènis ott próbálkozok de elèg kevès sikerrel.. Aki azt hinnèm olyan meg normális:)..már másnapra el is tűnik..szinte meg se lep ._. Elszomorító nagyon.

Bár nekem is negatív èlmènyeim vannak az a baj. De akkor se adom fel,mert kivètelek mindig vannak ès lesznek is. Meg kitartóan kell keresni őket. Aki meg olyan abból úgyse lesz , mert minden 2 emberes ugye:)

De aki gondolja írhat.^^

2016. máj. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!