Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mióta átmentem egy másik...

Mióta átmentem egy másik suliba, nem foglalkoznak velem a régi barátaim. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Ha találkozunk akkor nagyon rendesek, de egyébként meg nem is keresnek. A fiúk sem vesznek már észre. Vagy lehet, hogy én nem veszem észre őket?

Jó lenne valakivel megbeszélni a gondjaim, valakivel együtt nevetni, érezni, hogy valaki szeret. Legyen az akár csak barát vagy több.

Privát üzeneteket is elfogadok. 15/L



2016. ápr. 25. 07:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem is ez volt, csak még 2015-ben

El mentünk, elköltöztünk anyáékkal, egy kis időre, majd mikor vissza jöttünk, már nem nagyon foglalkoztak velem!

Majd utána vissza áltunk a rendes "módjára"

:) veled is ez lesz, nyugi! Csak fura, hogy itt vagy megint! :) :) :)

2016. ápr. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te keresed őket?
2016. ápr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen keresem őket. Próbálok velük beszélni, de szinte csak én kérdezek... :/
2016. ápr. 25. 09:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebben a korban még természetes, hogy a kapcsolatok nem mély érzelmeken, hanem a mindennapos interakciókon alapulnak. A suliban elvoltatok, azon kívül marháskodtatok, de kb ezen a szinten meg is maradt a dolog. Iskola után legtöbbször nem marad meg a kapcsolat néhány kivételtől eltekintve, pláne hogy idővel elköltözik mindenki és családot alapít, akkor aztán végképp nem marad idő a régi haverokra. Jönnek újak, majd felnőtt korban kialakul a tartósabb barátság. Kevés szerencsés van, akiknek végig ott van a gyerekkori barátjuk. Túl sok közösségen megy át az ember a felnőtté válásig, az elszakadás is a fejlődés része.
2016. ápr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!