Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy olyan barátnőm aki...

Van egy olyan barátnőm aki nagyon IDEGESÍT! Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
A barátnőm Mostanában a "menőkhöz"szokott menni beszélgetni mert majd szerinte ő is menő lesz.és engem el is felejt....de hozzám jön ha valami baj van,és nagyon elhanyagol és idegesít a csaj.És nagyon utálooooom .Próbálom kerülni és nem hozzászólni de akkor "bedurcizik"és beárul a barátnőinek és azt továbbadják az egész osztálynak és mindenki utálni fog.mit tegyek????

2015. okt. 26. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális ember olyat nem választ barátnőnek, aki idegesíti.
2015. okt. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress egy másik barátot ennek meg mond meg hogy ha gondja van menjen azokhoz akiket ez érdekel és ne tekintsen többet a barátjának. Ha ennyitől megutálna az osztály akkor meg én közösíteném ki őket nem ők engem
2015. okt. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"mit tegyek????" - Szopogass barna-brikettet!
2015. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

XDXDXDXDXXDXDXXD

Beszéld meg vele.

Hozzád megy, mert veled van kapcsolata. Azokkal nincs s azt hiszi azok menők. Pedig de rohadtul nincs így. Ettől ő is csak visszafejlődik ami nem menőség.

Ne csak probáld hanem mond neki, ha ilyen agyatlanul viselkedik nem vagy többé kiváncsi rá. Ez nem emberhez méltó viselkedés.

Na várj had röhögjek még egy sort.

"beárul a barátnőinek és azt továbbadják az egész osztálynak és mindenki utálni fog"

XDXDXXDXDXDDXXDXD

Hát ez kibashzott jó. XDXDXD

Nehogy sírj, mert agyatlanok oktalanul nem kedvelnek. Én örülnék ha semmirevaló emberek elkerülnének. Ahogyan meg is oldottam minden osztályomban, tegyék.

2015. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és aszt hittem,hogy legalább valaki komolyan vette az én problémámat,de ha ezen jót szórakozik a másik akkor gondolja magát a helyembe és úgy gondolkodjon(tisztelet a kivételnek)
2016. jan. 2. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!