Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Idegesit legjobb baratnom...

Idegesit legjobb baratnom kapcsolata?

Figyelt kérdés

Fel eve van valakije, de engem mar az egekig idegesit a kapcsolataval..

Baratnom irtozatosan feltekeny sokszor, es a gyerek meg mar szerintem kezd besokallni. Most nem reg kidobta baratnomet, o vorosre sirta a szemet aztan masnap kibekultek es most mintha semmi nem tortent volna..

En mar agyrazkodast kapok toluk..igazabol nem is erdekelne, csak ha mi talalkozunk baratnommel akkor allandoan ez a tema es nekem meg mar elegem van. De szolni nem merek mert akkor meg semmit nem mond el tobbet.

Ilyenkor baratnom kikeri mindenki velemenyet, bologat nagyokat de aztan richtig az ellenkezojet csinalja, es engem ez is zavar. Mert igy feleslegesen mondom el a velemenyem minden egyes nap. Plusz ok mar egyutt is laknak.. 5 honap utan osszekoltoztek baratnomekhez, es hetkoznap alig talalkozunk, hetvegen is csak azert mert elmegy baratja es fel hogy otthon csinalni fog valamit es ezert nem akar egyedul lenni.. Legalabb is szerintem.

Most nem tudom, hogy en vagyok a szar, "feltekeny" gonosz baratno ha elegem van ebbol? Nagyon nagyon unom  mar pedig nem is az en kapcsolatom. En baratjanak is beszoltam mar mikor rondan viselkedett vele, mert baratnom mondta hogy irjam meg neki amit gondolok, de most hogy megint egyutt vannak, egy idiotanak erzem magam. Sajat magambol csinalok hulyet nem?!..


2016. febr. 10. 06:36
 1/8 A kérdező kommentje:

* valakie



Hupsz.. nem tudom mert pontos j-vel irtam..

2016. febr. 10. 06:37
 2/8 acelsziv ***** válasza:
62%
És ez a legjobb barátnőd? Milyenek akkor az ellenségeid?
2016. febr. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Zedricht válasza:
100%
Van egy haverom, pont ilyen, de én megmondtam neki, hogy szeretném hanyagolni ezt a témát. Azóta néha szóbakerül de csak ritkán, így is elvagyunk.
2016. febr. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Keress magadnak is egy kapcsolatot, és akkor meglesz a közös téma.
2016. febr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Először írtad jól, az valakije, nem valakie.

Egyébként pedig nem te vagy a rossz,viszont ilyenkor jobb ha hagyod őket. Szépen lassan a barátnőd hiányolni fog, ha nem keresed, és nem ugrálod körül. Kicsit koccanj le róluk, és ne törődj velük. Ha pedig keres, akkor mondd el neki,hogy örülsz a kapcsolatának, hogy boldognak láthatod, ugyanakkor hiányoznak a régi témák stb. Ha értelmes ember,akkor felfogja,hogy ez nem ellene szól, csak van élet a barátján kívül is.

2016. febr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"baratnom kikeri mindenki velemenyet, bologat nagyokat de aztan richtig az ellenkezojet csinalja"

Dettó, mint az én barátnőm.

Ha találkozunk, csak panaszáradat.

A "keress magadnak te is egy kapcsolatot" ezt nem oldja meg...

Nekem pl van, mégse érzek késztetést, hogy ez legyen csak a téma.

2016. febr. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez mindennapos,hogy ahogy rátalál az egyik félre a szerelem, utána hajlamos hanyagolni a barátait..Én is csináltam ilyet 17 évesen..majd egy évbe telt, mire rájöttem, hogy kb nem maradtak barátaim, mert hanyagoltam őket..Aztán próbáltam tenni a barátságunkért, van akivel meg tudtam még menteni.:)

Bár én nem csináltam ezt, hogy csak a pasimról beszéltem. Ez elég idegesítő lehet.

Szóval azt mondom, valamilyen szinten próbáld megérteni őt is, ne fordulj el tőle. De nyugodtan mondd meg neki, hogy jó lenne beszélgetnétek másról is, mint az ő kapcsolata.Vagy ha nem akarod így nyíltan kimondani, akkor csak dobj fel más témákat, tereld el a beszélgetést olyan irányba ami neked is tetszik.

Nem tudom hány éve vagytok barátok, de hogyha fontos neked, akkor legyél türelmes amíg rájön, hogy attól mert van kapcsolata, még nem áll meg az élet, ugyanúgy szakíthat rád több időt is, mint korábban.

2016. febr. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Legjobb barátnőmnek is volt egy ilyen időszaka,vagyis inkább 1,5 év. Hol haza költözött,hol vissza párjához. Akkor most jól meg vannak,most utálja mint a szart. Szóval ebben az időben sokszor volt téma a párja.

ÉN ezt meguntam és mondtam,hogy ne haragudj meg,de beszéljünk másról is,mert kezd unalmas lenni. Mondom tanácsaimat nem fogadod meg úgysem. Saját fejed után mész. Utána már tényleg minimálisat beszélt a párjáról.


Nem barátnő ha nem érti meg. Fő az őszinte beszélgetés,én is azt hittem,hogy úristen biztos én leszek a szar,hogy ezt mondom,de nem!


Ülj le vele beszélgetni.Mikor engem is hanyagolt azt is szóvá tettem és szóvá is teszem ha párkapcsolatban van és azt érzem hanyagol.


Van mikor rádöbben,hogy tényleg úristen..


Ha megsértődik ezen akkor hagyd ott!

Az ilyen nem barát.

2016. febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!