Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jövőhéten hivatalos vagyok a...

Jövőhéten hivatalos vagyok a barátomékhoz?

Figyelt kérdés
11 hónapja vagyunk együtt, rengetegszer voltam mar naluk hetvegen, de ez most mar.5 hónap után elöször jon haza az anyja kulfoldrol. Bográcsolni akarnak.Kéne vinnem valamit?Csoki,vagy valami?

2016. ápr. 30. 12:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
most más*
2016. ápr. 30. 12:58
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sütemény, vagy innivaló mindig kedves gesztus. Esetleg virág az anyukájának, mivel hazajön...
2016. ápr. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a barátodtól, náluk mi a szokás.
2016. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem :) ez meg van, de ott a sógornője és annak a lánya.Tehát a barátomnak a tesói it ott laknak, csak a tesója nincs otthon.6 éves lányuk van.Nekik is vigyek valamit?
2016. ápr. 30. 13:18
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem mindenképp jó pont ha viszel a kislánynak egy kis csokit :)
2016. ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy tálca süti, amit te készítesz és egy üveg üdítő vagy esetleg bor, biztos jó lesz. :)
2016. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Őszintén szerintem fölösleges ennyire puncsolni. Süss egy tepsi finom süteményt, ennyivel is hozzájárulsz a bulihoz és kész.

A kislány szeretét ne édességgel vedd meg, hanem inkább játsz vele.

2016. ápr. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy tálca süti, esetleg anyukának egy virág, bár a szálvirág elszárad, a cserepest meg nem tudja magával vinni, ha visszamegy külföldre, szóval igazából nincs sok értelme. De az még beleférne. De a kislánynak felesleges ajándékot vinni, még nem vagy rokon, és amúgy is mindig rossz vége van, ha ok nélkül osztogatsz csokit vagy bármit. Előbb-utóbb valaki megsértődik, vagy megszokja a gyerek, és ha egyszer elfelejted, magába zuhan. :D
2016. ápr. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Arra gondoltam, hogy ha viszel valamit "anyósnak", akkor már viszel a gyereknek, akkor már viszel a sógornőnek is, egy nagyobb összejövetelen meg az egész családnak, és végül te elköltesz 10 rugót csokira meg virágra, mikor nincs is senkinek szülinapja, ők meg lehet, hogy kellemetlenül éreznék magukat, hogy te beállítasz csak úgy egy rakás ajándékkal. Érted.
2016. ápr. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értem.:) Igazábol a kislannyal jol kijovok,nem a szeretetét akartam ezzel megvennimígy is szeret,mert jol banok a gyerekekkel,4 gyerekre ugyeltem 4 eves korukig.Inkabb csak azért gondoltam erre,mert ha már viszek "anyósomnak" akkor nem lenne illő vinnem nekiek is-e..De akkor nem viszek,koszonom a valaszokat.:)
2016. ápr. 30. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!