Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak nekem nincsen igazi...

Csak nekem nincsen igazi barátnőm? 18/L

Figyelt kérdés
Van barátom, nagyon szeretem, de sportol, amúgy is sokat van a barátaival és én akkor egyedül vagyok. Nem tudom miért, vannak barátaim, de nem az az igazi, tudjátok. Miért van ez szerintetek? Közvetlen vagyok, imádok futni, és aerobikozni, nagyon szeretem a nyarat, de néha annyira magányosnak érzem magam.Most is, mar egy hónapja megbeszeltem a barátnőmmel hogy elmegyünk együtt valahova jövőhéten, és erre ma lemondta... mert hogy neki tanulni kell. Pedig nagyon keveset tanul. Nagyon rosszul esett. Mit tegyek hogy ne így legyen? kezdem úgy érezni hogy lecsúsztam már arról hogy lehessen egy igaz bartnőm... Segítsetek! Bocsi a regényért...

2016. máj. 4. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
A párod baráti társaságában nincsenek csajok? Velük is barátkozhatnál. A pasik barátnőivel stb.
2016. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Először is azt kell megtanulnod, hogyan békülj ki saját magaddal és tudd élvezni a magad társaságát. Elég gyakori, hogy az emberek magányosak a családjukkal/barátaikkal körülvéve is. Tedd fel magadnak a kérdést és komolyan gondolkozz el rajta: egészen pontosan mi hiányzik? Egészen pontosan min változtatnál? Egészen pontosan hogyan definiálod a barátságot?

Plusz, ahány ember, annyi szokás. Sokan sokféleképpen mutatjuk ki a szeretetünket épp ezért néha szeretelennek érezzük magunkat, holott a többiek elárasztanak a szeretetükkel. Péládul: az én anyám a kaja készítéssel mutatja ki a törődését, apám ajándék vásárlással. Engem az ajándékok többnyire hidegen hagynak, egy finom ebédet többre értékelek. Ugyanakkor én bújós vagyok, az öcsém nem - ő inkább szavakban (pl: sokszor mondja, hogy szeret) fejezi ki a törődését, amit én kevésbé értékelek a testi érintéseknél, de jobban, mint az ajándékozást. (itt egy teszt, angolul, google-lel le lehet fordítani: [link] ) Elég komplikált, mi? :) Nem, tényleg nem könnyű, de mindenképp kifizetődő, ha előbb magunkat is megismerjük valamennyire. És nagyon fontos a kommunikáció. Merj hangot adni az érzelmeidnek és a véleményednek. Senki sem gondolatolvasó, még a legjobb barátok sem. Terelgetni kell a körülöttünk lévőket, nem várni a csodát mert útbaigazítás híján nagy katyvasz sülhet ki a dologból.

2016. máj. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlóképp viselkedik az eddig számomra legfontosabb barátnőm, szóval át tudom érezni a helyzetedet..:)

18/L

2016. máj. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A parom baratai a csapattarsai leginkabb, szoval nem nagyom van kozottuk velem azonos nemu.

Koszonom a valaszokat, varom a tapasztalatokat is. Nagyon jol leirtad masodik, koszonom!

2016. máj. 4. 15:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem sincs.

24F

2016. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezzel nemcsak te vagy így sajnos ez az elkeserítő.. Nagyon kevès a normális már..aki becsülendő is:/ Manapság max a felszínessèg megy.. Ha barátságba ha párkapcsolatba.. Kiábrándító teljesen.. A mai generációtól meg már sokat nem várok..a többsègtől..~


Pacsi..^^


22/L

2016. máj. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hat ha valakinek van kedve irjon nyugodtan.
2016. máj. 7. 13:32
 8/8 anonim ***** válasza:

A konkrét kérdésre válaszolva, nem nem csak neked :D


Nekem mindkettő barátnőm elég népszrűek voltak a korosztályunkban és az iskolában is, nem mellesleg nagyon szépek is voltak és mindenki azt gondolta, hogy hú mennyi barátjuk lehet meg minden és miután tényleg megismertem őket a kapcsolatunkban rájöttem, hogy egyetlen igazi barátjuk sincs amit ők is beismertek. A legtöbb "barátságuk" csak ilyen mutogatás volt, hogy milyen nagy barátok közben, egymás alá tettek ahol tudtak és valójában utálták is egymást, de ezt egymásnak soha sem ismerték be nagyon durva :D


A másik meg egyszerűen nem tudott őszinte barátságot kiépíteni, mert általában vetélytársat láttak meg benne a lányok és ilyen őszinte barátság soha sem alakult ki benne, már egy éve szakítottunk, de a családján kívül én vagyok az egyetlen olyan ember akivel őszintén beszélhet.


Persze nézz magadba, de nem hiszem, hogy benned lehet a hiba. Nagyon sokan csak a külsőségekre mennek még a barátságok terén is és csak a hasznot kergetik ah remélem érted mire gondolok.

2016. jún. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!