Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért változott meg a barátom?

Miért változott meg a barátom?

Figyelt kérdés

Egy vegyes baráti társaság tagjai vagyunk az egyetemen. Eddig nagyon jól kijöttünk, tavaly szeptember óta ismerjük egymást. A második szemeszterben kissé hűvösebb lett velem, lehet hogy azért mert azt hitte hogy egy közös női haverunkat nézegetem, akivel elég jól kijönnek. Rajta is kaptam őket hogy rólam sugdolóznak.

Mostanában nem köszön előre, ha együtt megyünk haza, kínos csönd van, Facebookon lájkolta két képem, most vettem észre, hogy visszavonta a lájkot. Ha egy órán vagyunk, és van ott egy nem közös barátunk (csak az ő barátja), tuti, hogy levegőnek néz, vele foglalkozik.


Szerintetek túlreagálom? Kéne vele beszélnem?


Bocsi a regényért, köszi a válaszokat! 21/F



2016. máj. 4. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem reagálod túl,érdekes tényleg.Megsértődött,mert azt hitte,hogy "leakarod nyúlni" a lányt tőle,Ő pedig férfi ugye,és ez "égés" lenne számára.Beszéld meg vele ezt az egészet hátha az segít,és használ,mert egy barátság nem mehet tönkre ilyen tisztázatlan ügy miatt.Sok sikert Neked hozzá,remélem helyre jön a barátságotok.

2016. máj. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. máj. 5. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!