Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom miért de a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom miért de a barátom nagyon furcsa?

Figyelt kérdés
már 4 éve vagyunk együtt,sok a veszekedés,de már veszekedni sem veszekszünk,sőt nem is kommunikálunk,már voltak itt szakítások,együtt élünk albérletben,már külön mentünk 1 hónapot is,és mikor vissza jöttem kb 1 hétig minden tökéletes volt,de az utóbbi időben kb 2 hónapja,haza sem jön csak éjfélkor,nem is hív egész nap.. faceboon sincs kint hogy kapcsolatban,de most az a legkevesebb. ha haza jön én akkor már alszom,akkor nem beszélünk,ha itthon is van akkor megjátszik a munka társával itt a gép előtt.. már komolyan,nem is érzek semmit..:( és én érzem hogy ő nagyon fura.meg ő nem érzi a szavak súlyát de néha úgy meg tud bántani,hogy nekem nincs családom,nekem nincs olyan telefonom,és kérdezte valamelyik nap,hogy nekem most mi a célom neked egyáltalán van-.- mondom igen most a jogosítvány nem neked nem kel jogsi te nő vagy és hülye,nekem kel..mert én most azt akarok amúgy is én sokkal többet fizetem itt a kaját meg a lakást,ő még sose fizette a kaját..

#barát #semmi nem olyan #meg változott
2013. jún. 19. 13:21
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és nem lehet vele meg beszélni mert pofát vág,na jo hagyjál,meg kérdeztem múltkor tőle hogy szeretsz,és azt mondta rá hagyjál már elfordult és aludt
2013. jún. 19. 13:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Minek vagy még vele? Ez csak rosszabb lesz, én nem erőltetném...egy két ilyen még belefér, de hogy folyamatosan ezt tegye, na az már sok!
2013. jún. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdem azzal, hogy nem artana megtanulni helyesen irni es fogalmazni. Amugy nem ertem minek vagytok meg egyutt. Nyilvanvalo, hogy nem szeretitek egymast, szerintem ez az egesz nalatok mar csak megszokas es kenyelem. Kenyelem olyan szempontbol, hogy elkoltozni, uj lakast keresni stb. eleg maceras es egyikotok sem vallalja be. Ennek igy abszolut nincs jovoje, szerintem szakitsatok vegleg, keressetek magatokhoz illo part es kesz.
2013. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!