Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem bírom a társasági...

Miért nem bírom a társasági embereket?

Figyelt kérdés
Nem hinném, hogy azért, mert szeretem teljesen mellőzni az embereket magam mellől, hiszen én is szeretek emberek társaságában lenni, de csak visszafogottabb, szerényebb emberekkel érzem jól magam. Nem értem, hogy lehet úgy pörögni mint ezek a társasági emberek. Én egy órát beszélgetek valakivel, totál kifáradok, feküdhetek le aludni...ezek pedig képesek reggeltől estig pofázni :) Hogy lehetséges ez?
2016. máj. 6. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Te energiát veszítesz a beszélgetéssel, mások meg energiát nyernek belőle.
2016. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, erről van szó :)
2016. máj. 6. 23:09
 3/5 anonim válasza:
Egy felszínes beszélgetés nem fáraszt le(már ha egyáltalán képes az ember ilyenre), amíg egy normális, mély beszélgetés lefáraszt, de jól is esik mert akkor használod is az agyad.
2016. máj. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát én se vagyok az a mindenki szeret tipus. De mostanában akkor érzem magam legjobban ha minimum 1-2 órát eltudok valakivel dumálni. De az a 2 óra is keves
2016. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4


Ja, én is igénylek annyit, de én hetente :D Nekem elég ha hetente egyik haverommal összefutok és 2 órát egy sör mellett eltraccsolgatunk.

2016. máj. 25. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!