Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon maganyos vagyok? Hol...

Nagyon maganyos vagyok? Hol talalhatnek hozzam valo baratnot?

Figyelt kérdés

Altalanos iskola konnyem ment.kozepsuliba nem tudtam beilleszkedni .3kozepiskolaba voltam sehol nem tudtam beilleszkedni.

Most nem jarok iskolaba.neha bulizom.szobalanykent dolgozom.

Hol tudnek baratnot talalni?aki nem atlagos.vagyis nem szolja a sok sminket .esetleg bulira alultozik meg iyenek.hol talalhatnek baratnot?

Tanfolyamra ill kulon orakra(tanc) nincs penzem..:/

Irto maganyos vagyok..

18/L


2016. máj. 6. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
bárhol
2016. máj. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eddig erdekes nem sikerult..
2016. máj. 6. 19:30
 3/9 anonim ***** válasza:
neten?
2016. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ott hogyan?

Olyan baratno kell akivel rendszeresen tudok talalkozni.foleg h egyedul lakom

2016. máj. 6. 21:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem aza kérdés hol.

Hanem miért nem találsz.

Valami csúszás lehet saját rendszerben.

2016. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nehezen kezdek tarsalgast.sot cinkul erzem magam sokszor .meg megvetnek a kis mellem miatt..fiunak hivnak :/

Keves ez miatt az onbizalmam.soxor felek palyaudvaron szallni le buszrol,mert ott sok az ember.es regen ott cinkeltek..

Ezert 1el elobbi buszmegalloba szallok

2016. máj. 6. 22:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Bunkók akik ezt csinálják.

De te közvetíted feléjük, hogy veled ezt meg lehet tenni, és aki olyan meg is teszi.

Ezen változtatni sokszor csak környezetváltozással együtt lehet. Új hely, új emberek és elkezdeni másképp viselkedni, önbizalmat magadra erőltetni és akkor nem kezdődik ujra.

2016. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Önbizalmat kell szerezned, ne foglalkozz másokkal, próbálj meg felszabadulni, nem hiszem hogy bárki elkezdeni nyilvánosan sértegetni, nem nagyon tapasztaltam ilyet, esetleg középiskolásként még menő és csinálják de idősebbként maximum a 8.kerületbe fordulhat elő ilyen de akkor se szabad foglalkozni, mész tovább reakció nélkül. A mellméreted miatt ne aggódj, normál embernél nem az az első dolog ami alapján értékel, másik oldalról meg mindenkinek más az ízlése, van aki a kisebbet szereti. Próbálj meg eljárni valahova, keress hobbit ha teheted. Felnőtt képzés, okj is jó hely, tudsz ismerkedni és még fejleszted is magad. Ha társaságba kerülsz próbálj kedves lenni, mosolyogj az emberekre, ne legyél visszahúzódó, figyelj rájuk, hallgasd meg őket, tartsd a szemkontaktot, esetleg kérdezz vissza olyat ami érdekelheti őket,érdeklődj irántuk, amit korábbi beszédből leszűrtél. Merj kérdezni(lehetőleg ne túl személyeset eleinte), mit csinál? tanul e vagy dolgozik?stb. Bízz önmagadba, ők is kínosnak érezhetnek szituációkat, merj cselekedni, kezdeményezni, kérdést feltenni. Ha valamitől félsz vagy nem mersz, kínosnak érzed a helyzetet csak azért is tedd meg, pl nem mersz felhívni vagy elintézni valamit, nem mersz segítséget kérni csak azért is tedd meg. A kínos szituációban gondolj arra hogy ő még kínosabban érzi magát. Csak lazíts, magabiztosan, ne törődj senkinek a véleményével. Esetleg zenével le tudod nyugtatni magad, könnyen észreveszik az emberek ha félsz vagy zavarban vagy.
2016. máj. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az előző vagyok, az kimaradt még hogy lehetőleg szokj le a "soxor" és a hasonló rövidítésekről, használj ékezetet és nyelvtant, és ha még választékosan is írsz/beszélsz még nagyobb eséllyel találsz valakit.
2016. máj. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!