Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek talalhatok ilyen...

Szerintetek talalhatok ilyen baratnot? 17L

Figyelt kérdés

Az lenne a kerdesem kifejtve hogy: egyenlore videken lakom meg, de nyar elejen koltozom a csaladommal budapestre. Szeretnek mar ugy odamenni hogy legalabb egy baratom van. Hol talalhatnek igy baratnot?

Amugy sportos vagyok, imadok futni, uszni, kondizni, aerobikozni, jelenleg 11. osztalyba jarok, es amugy eleg gyakran vagyok mostanaban Pesten, iskola valtas miatt meg iylenek. Esetleg ha van kedvetek baratkozni, irjatok itt uzenetet :) nem bannam ha esetleg meg futni is eljarhatnank egyutt. Nembaj ha kezdo vagy, csak legyel elszant. Amugy itt sok baratom van, szeretem oket, es elegge tarsasagi ember vagyok, szeretek bulizni is :)

Koszonom :)



2016. febr. 28. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
írj ha gondolod :)
2016. febr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Írhatsz, ha gondolod. :) Bár én 23 éves leszek.
2016. márc. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Felőlem írhatsz és futhatunk majd ha gondolod de én fiú vagyok...

16f

2016. márc. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!