Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ö nem ír, pedig nem merek...

Ö nem ír, pedig nem merek írni neki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel gyerekkorunkban ismertük egymást és most újra találkoztunk, elkezdtünk beszélgetni. Napokig beszélgettünk,mondta hogy kedvel meg élvezi a társaságom. Aztán ez abba maradt.Aztán írogattam neki meg próbáltam elhívni valahová, de nem jött el velem. Legutoljára pedig úgy érzem kicsit kellemetlen helyzetbe hoztam magam előtte. Szeretnék vele beszélgetni, de nem szeretném ha azt gondolná, hogy zaklatom vagy nyomulok mert csak barátkozni szeretnék vele. Legutoljára egy hónapja írtam neki, de csak megnézte és nem reagált rá...

Szerintetek merjek neki írni?



2016. máj. 14. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Elhívtad vhova és nem ment. Aztán később írtál neki és megnézte, de nem válaszolt.

Én nem írnék neki.

2016. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mások szerinte az a baja, hogy be barátságzónáztam....
2016. máj. 14. 20:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy Te barátkoznál valakivel, ő meg nem akarja azt. Mi ebben a meglepő? Erőltetni ezt nem lehet.
2016. máj. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
írtam, hogy mondta, hogy kedvel meg élvezi a társaságom. Hirtelen mégse?!
2016. máj. 14. 20:58
 5/10 anonim ***** válasza:
lehet nem úgy szeretné élvezi a társaságod ahogy te az övét
2016. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Roland G. ***** válasza:

Kérdezd meg tőle egyenesen,hogy miért nem ír vissza.

Ha arra sem reagál,akkor hagyjad.

2016. máj. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy kedvel, de "be barátságzónáztad",

és ha veled beszél akkor szarul esik neki hogy csak barátságzónában van és abban is marad, ezért inkább nem kínozza magát ezzel és otthagy.

2016. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"írtam, hogy mondta, hogy kedvel meg élvezi a társaságom. Hirtelen mégse?!"


- Most minek hiszel jobban: annak, amit mond, vagy annak, ami egyértelműen következik a viselkedéséből?

2016. máj. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá konkrétan, miért nem válaszolt az üzenetedre.
2016. máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem elég egyértelmű. Te elhívtad sétálni vagy valami, ő viszont inkább meg szeretett volna hágni. Miután rájött, hogy ez nem fog menni, mit vergődjön, inkább teszi a szépet olyan csajnak, aki nem csak beszélgetni akar vele.
2016. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!