Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Féltékenység-most akkor rossz...

Féltékenység-most akkor rossz barát vagyok?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben (tudom, nagyon nagyon rossz, és gonosz dolog tőlem), de elég féltékeny vagyok a legjobb barátnőmre. Kiskorunk óta legjobb barátnők vagyunk, sok mindenen keresztül mentünk, sok mindenen összevesztünk stb stb, persze mindent megoldottunk, de most így 17 évesen kezdünk "széthúzni". Legalábbis ezt érzem. Őt mindig előbb észreveszik a fiúk, meg úgy alapból szebb és jobb nálam, ami egyre jobban bánt. Örök másodiknak érzem magam, és zavar hogy hozzá hasonlítanak. Soha nem irigyelnék tőle semmit, támogatom mindenben, de ezen a féltékeny korszakon nem tudom hogy léphetnék hamar túl. Valaki volt már hasonló helyzetben?

:(

17/L



2016. máj. 16. 18:51
 1/2 anonim válasza:

Ja én volta.

Nekem a legjobb barátnőmmel volt így, hogy ő jobban néz ki. És a fiúk mindig hamarabb észreveszik őt. Egyszer szóvá tettem neki a dolgot és kiderült, hogy a fiú aki nekem bejön őt egy kicsit sem érdekli. Mert mást szeret. A fiú meg csak azért lógott vele, hogy megtudjon rólam többet, mert félt, hogy mit fogok szólni hozzá.

Azóta már minden oké és a fiúval is összejöttem akit szeretek és a barátnőm is azzal a fiúval akit ő szeret és a problémáinkat megbeszéltük.

Azóta így 4 -en nagyon jó baráti társaságot alkotunk, és állandóan együtt vannak programjaink.

Remélem, hogy tudtam segíteni a problémádon.

Szerintem ha még nem tetted meg beszélj vele.

2016. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én is ebben a helyzetben vagyok :/
2016. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!