Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nekem kell cselekednem?

Nekem kell cselekednem?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. Van egy fiú az iskolában akivel reggelente is ugyan azzal a busszal utazom. Szemezgetünk, egymásra mosolygunk, de ennél több nincsen. Barátnőim mindig mondják hogyha elmegy mellettem keresi a "szememet" és hogy biztos tetszem neki. Én nem nagyon hiszek nekik mert szerintem nem vagyok szép.

2016. máj. 17. 19:46
 1/7 SzaboCintia válasza:
Hogyha szemezget veled nem lehetsz annyira ronda:) Egy próbát megér.
2016. máj. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De neki kéne lépnie nem? Végül is ő a fiú..
2016. máj. 17. 19:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Tetszel neki. Cselekedj batran. :)
2016. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem merem megszólítani, mivan ha félreértetem a dolgokat?
2016. máj. 17. 19:59
 5/7 KaktuszLuca2003 válasza:

Figyelj, ha szemezgettek reggelente, ne habozz! Szólítsd meg bátran! Vagy ha végképp nem mered, hozz fel valami témát a szerelem dologról :)

Például beszélgess a barátaid szerelmi életéről, és mondd hogy milyen jó lenne neked is egy ilyen dolog :) Tanúsítsd vagy legalább próbáld meg neki mondani, hogy szeretetd. Reggelente, több ideigg nézz a szemébe, szenvedélyesebben mosolyogj, és keresd a szemkontaktust :)


Sok sikert! :)

2016. máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt megpróbálom..de a szerelem téma helyett valami mást kell keresnem..még nem beszéltünk egymással szóval így elsőre nem a szerelmet kéne felhozni.
2016. máj. 18. 18:51
 7/7 anonim válasza:
Lehet hogy csak feltekeny tipus szerintem probalj meg kozeliteni fele de azert ovatosan
2016. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!