Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A szüleim ellenzik a párkapcso...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim ellenzik a párkapcsolatom, ezért titokban kell tartanom. Rosszul teszem? Hogy kéne cselekednem? Én 13/l, a fiú 14/f

Figyelt kérdés

12 évesen megismertem egy csodálatos fiút, aki akkor 13 volt. 1 évig csak barátok voltunk, de közben beleszerettem... Három hónapja történt, hogy szerelmet vallott nekem, amiből az következett, hogy összejöttünk. Viszont a szüleim nagyon nem örültek neki, szerintük egy 13 évesnek nem kel "pasi" és inkább a tanulásra kéne koncentrálnom. Megkérdezték, hogy történt e már valami köztünk, mire bevallottam, hogy csókolóztunk (nem szájra puszi) Komolyan elbeszélgettek velem (ahogy ők hívják) és azt kérték, hogy ne foglalkozzak a fiúval. Én nem értettem velük egyet és ellenkeztem, amivel azt értem el, hogy szobafogságot kaptam + beszéltek a fiú szüleivel és a fiúval. A barátom nem olyan makacs természetű, mint én, szót fogadott nekik, így azt tanácsolta, legyünk csak barátok, amíg le nem nyugszanak. Viszont ez nem tartott tovább 1 hónapnál, nem sokkal azután elcsattant még egy csók, de már titokban tartjuk a kapcsolatunkat. A barátságunkat szerencsére engedik már, állítólag jó hatással van rám, javultak a jegyeim és a hangulatom is, de nem tudom, hogy engedik e valaha, hogy együtt legyünk... Mindenesetre most hazudok nekik, ami nem szép dolog.


Lehetőleg normális válaszokat szeretnék, ne olyat, hogy micsoda r*bi vagyok, hanem rendes érveket, hogy miért nem, vagy miért helyes, ahogy viselkedem.

A válaszokat nagyon köszönöm.



2015. máj. 22. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha szeretitek egymást, mindenképp legyetek együtt! Én is ezt tenném. És oké, nem szép dolog hazudni, de ha ez csak így megy...nálam a szerelem az első. Bár az én anyukám nagyon megértő, nem ellenzi az ilyet egyáltalán :D Kitartás! (15/l)
2015. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gond hogy együtt vagytok egy ideig talán jobb is,hogy nem kötitek mások orrára viszont,hogyha kijártátok az általános iskolát és még mindig együtt vagytok akkor elmondhatjátok majd a szüleiteknek is a dolgot.Legalábbis szerintem.
2015. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

" engedik e valaha, hogy együtt legyünk "


Előbb utóbb persze, engedni fogják. Még fiatal vagy, és féltenek téged.

2015. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hazudik,hanem elfelejti mondani,hogy járnak 😃
2015. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mi bajuk van a szüleidnek a barátoddal, pedig én elég konzervatív típus vagyok. Tök normálisnak tűntök a leírtak alapján, csak csókolóztál egy sráccal, akibe szerelmes vagy. Manapság egy csomó korotokbeli lány összefekszik fűvel-fával, kíváncsi vagyok, ahhoz mit szólnának a szüleid...

Meg ezt az érvet se értettem, hogy ne legyen még barátod, hanem inkább tanulj. Attól még, hogy csókolózol valakivel, miért ne lehetnél jó tanuló?

2015. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

,,Manapság egy csomó korotokbeli lány összefekszik fűvel-fával''

Ez komoly? Nagyon durva :o. Ilyenről még nem hallottam.

2015. máj. 22. 21:34
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a legtöbb korodbeli lány 1 kiló festéket ken magára, és úgy illegeti magát, mint az útról beeresztett prosti.

Teljesen normális lány vagy, és nem világ vége, hogy megcsókoltál egy fiút.

2015. máj. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Halloween Boszi ***** válasza:
100%

Szerintem nem kellene hazudnotok, mert ha kiderül, nagy csalódás lesz. Nem lenne jó, ha később emiatt az egy hazugság miatt romlana meg a viszonyod a szüleiddel, meginogna a beléd vetett bizalmuk, vagy adott esetben 10 év múlva még ezt hallgatnád... Mert előfordulhat.

Mellettetek szóló érvnek pedig ott van a tény, hogy jó hatással van rád. Azt mondták, ne járj vele, mert még a tanulás rovására megy, igaz? De mióta együtt vagytok, jobbak a jegyeid és a kedved is. Mondd el ezt nekik, szép nyugodtan, kérd, hogy hallgassanak meg. Szerintem ez segíthet. :)

15L

2015. máj. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is titkoltam 13 évesen a szüleim előtt az ilyen dolgokat.Pár év és megengedik:)
2015. máj. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom, én egy olyan 13 évest sem ismerek. Utcán nem láttam még ilyet. Ez most biztos komoly??

Amúgy köszönöm a válaszokat, beszélni fogok velük.

2015. máj. 23. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!