Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elhanyagol a legjobb barátnőm?

Elhanyagol a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Mondta hogy feltekeny par baratnomre de valtoztatni akar igy mar gondoltam ugyse baj ha elmondom kivel voltam meg hol.

De amiota elmondom kivel taliztam azt veszem eszre hogy raszallt a barataimra es egyre tobb baratnojevel csetel akik eddig nem is erdekeltek.

Pl.mondta a baratnojenek hogy a kedveert elmegy kosarra..amire ugyanugy en is jarok....

Meg 2 hete beteg voltam es regen percenkent kerdezte hogy vagyok mikor megyek suli stb....

Most meg 1x kerdezte meg es tok nem erdekelte

Ma ugy ment el h elkoszont a masik bnojetol tolem meg nem...az a bizonyos latta de nem ir vissza csupan csak nem nyitotta meg a cset ablakot..

Vannak neki baratnoi es miota egyre tobb olyan dolgot mondok amitol megeszi a feltekenyseg,veluk erositi a kapcsolatot engem meg hanyagol.

Sztem.direkt akar feltekennye tenni.

Meg penteken mondtam hogy engem az egyik barink jobban szeret mert uncsitesom (persze elotte azt mondta ne bantsam..amikor csak viccbol veszekedtunk)

Szerintem erre nagyon beragott

Nem is lenne semmi baj de tudom h direkt csinalja igy tenyleg feltekeny leszek.

Jovore (8.osztaly) megszakitom vele a kapcsolatot es az a fajta leszek akinek nincs bffje hanem ugy mindenkivel elvan

Nyaron ossze tudom magam szedni de igy ev vegen is szeretnem vele ereztetni h elegem van belole stb..

Csak en elegge felos vagyok es nem merek beszolni stb :(

Vmi otlet mit csinaljak?

Az o szintjere se merek lesullyedni mert nagyon le tud tojni ha massal vagyunk harmasba

De vissza szeretnem adni neki..sokszor tett tonkre idegileg es most van az a pillanat hogy tenyleg nem akarok mar tole semmit de egyszeruen nincs batorsagom visszaadni :(

Tanacs?hogy legyek egy kicsit is olyan mint o?

Hogy o is erezze h letojom?

Elnezest az ekezetekert telefonrol irok es kicsit faradt is vagyok ilyenkor pedig hajlamos vagyok ertelmetlen mondatokat alkotni :(

13/L


2016. máj. 19. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy,hogy szimplán letojod.Ennyi.Nem kell neki visszaírni,vagy csak ritkán.Aztán szépen felejtsd el és keress új barátokat:) Bosszút állni ne akarj,mert azzal csak lesüllyedsz az ő gyerekes szintjére:) Te ennél okosabbnak tűnsz!

20L

2016. máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy meg,ahogy idősebb és tapasztaltabb leszel,rá fogsz jönni,hogy olyan emberekre 1 percet sem szabad fecsérelni,akik mellett nem érzed jól magad,nem visznek előrébb :) Bár nagyon sokan nem jönnek rá erre felnőttként sem,de az az ő bajuk...
2016. máj. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen !! 😊

Igen még mindig nem tudok aludni mert ezen agyalok és szerintem is az lenne a legjobb ha letojnám..

De néha olyat csinál vagy mondd ami tök cuki stb..

És nem bírom hogy ne legyek én is kedves vele

Na de..ezen is változtatnom kell hisz mostanában sztem.kihasznál és többet ártott mint segített volna.

Ui.:Kérlek ne írjátok hogy beszéljek vele :(

1.Nem fog hiányozni,le akarom zárni a kapcsolatot

2.Olyan gyerekes hogy még sose lelkiztem vele,mert írok 8 sort és szó szerint annyit ír hogy:az nem jó,az gáz,lol,az sz.r,ok .......(mindig ilyen volt)

2016. máj. 19. 22:37
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos ennél a kapcsolatnál rájöttem és tényleg lelkiismere furdalásom van hogy miatta sírtam meg miatta pazaroltam 3-4 évet az életemből..

Nem volt sok jó pillanatunk..ötödikbe volt a legjobb..de már nem kell

2016. máj. 19. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!