Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom mit tegyek vele,...

Nem tudom mit tegyek vele, hagyjam békén és ne is beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Szóval van egy barátnőm aki állandó jelleggel cserben hagy. Pl elmegyek valahova vele és ő elmegy egy másik csajhoz engem meg otthagy. Sokszor a hátam mögött kibeszél, szemtől szemben pedig jópofizik de nekem már elegen van belőle, de nem akarok rosszban lenni vele viszont úgy látom, hogy ez már lehetetlen.
2016. máj. 22. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarsz rosszban lenni vele? Dehát miért? Barát az ilyen ember? Nem. Nincs értelme ennek így, csak saját magadat ártod vele. Szerintem mond el neki, hogy mennyire csalódtál benne, aztán hagyd a fenébe. Nem való barátnak az ilyen ember.
2016. máj. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már írtam neki 2 napja de nem is reagált rá, azóta nem beszéltünk.
2016. máj. 22. 08:25
 3/4 anonim ***** válasza:

"nem akarok rosszban lenni vele"

Egy ilyen emberrel?

Vagy rosszba vagy sehogy. Tied döntés.

2016. máj. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és az a baj, hogy van még ilyen barátnőm.. Szerintem jobb lesz velük megszakítanom a kapcsolatot.
2016. máj. 22. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!