Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit csináljak...

Szerintetek mit csináljak hogy legyenek barátaim, illetve barátom (pasim)?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Az iskolában az osztálytársaimmal elvagyok, de ennyi. Igaz barátaim igazából nincsenek és ők olyan dolgokon is nevetnek ami számomra nagyon nem nevetséges és sokszor nem foglalkoznak velem, és a problémáimat sem tudom megosztani velük, pedig én mindig meghallgatom őket. Nem tudom hogy mit csináljak. :/ És az hogy nincs barátom az még ráteszi az i-re a pontot hiszen nekem soha nem volt barátom (pasim) és úgy érzem hogy lehet nem is lesz. És ez nem tudom hogy miért van. :/ Igazából a családomon kívül alig van valaki aki foglalkozik velem és már barátot is annyira szeretnék magamnak, csak az a baj, hogy egyik srác sem érdeklődik utánam. Szerintetek mit csináljak? Mit tehetnék hogy ez változzon? Vagy esetleg valamit nagyon rosszul csinálok? Vagy ez egy ilyen átlagos tinédzseri probléma?

Ne haragudjatok, ha egy kicsit hosszúra sikeredett. Próbáltam rövidre fogni. Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. máj. 22. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Nem baj az ha 17 évesen nincs még fiúd, ráérsz fiatal vagy, használd ki, hogy szingli vagy, attól mert a sok kis p**csa mindennap más pasassal enyeleg, nem kell ezt példásnak venni.
2016. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon hasonló helyzetben vagyok, mint te. Azzal a különbséggel, hogy én próbálok úgy hozzáállni az élethez, hogy én akkor is kedves leszek a számomra szimpatikusabb emberekkel, elbeszélgetek velük, próbálom jól érezni magam. Bar igaz barátaim nekem sincsenek igazán, de próbálom jól érezni magam a bőrömben, és megelégedni magammal. Szerintem ez a legfontosabb. Ha nem vagy "kibékülve" magaddal, nincs önbizalmad, addig sosem fogod igazán jól érezni magad, és mindig kényszeresen megakarsz felelni másoknak, hogy legyenek barátaid es legyen barátod.

Nekem már volt barátom, de pont ezért, mert én törekszem arra, hogy jól érezzem magam a bőrömben, szép legyen a megjelenésem és a kisugárzásom, igyekszem barátkozni az emberekkel, és még ha nem is igazán van most jelenleg senkim, se baráaim se párom, attólmég próbálom jól érezni magam. :)


Te is próbálj önbizalmat szerezni, ha úgy van, változtass kicsit a külsődön, hogy szépnek érezd magad. Legyenek pozitívak a gondolataid, gondolj arra, hogy értékes, barátkozós és aranyos lány vagy, aki jól érzi magát a bőrében. És ne szomorkodj amiatt, ha nincsenek igaz barátaid és nincs párod, majd mindennek eljön az ideje, csak ne stresszelj rajta, és élvezd az életet, érezd jól magad egyedül is, de legyel nyitott az emberek felé. :)


Ha van kedved, írhatsz, beszélgethetünk. :)

17/L

2016. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyire tudsz kommunikálni velük? beszélgetni?

Ha csak csöndben ülsz és meg se próbálsz velük beszélgetést kezdeményezni akkor ne várd, hogy felfigyeljenek rád...

A nevetés fontos, lehet rossz körben keresed a barátokat, mert más beállítottságúak és te nem tudsz nevetni azon amin ők, így te nem érzed magad annyira jól és inkább lefele húzod a társaság hangulatát.


23F

2016. máj. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A 2-es válaszolóval teljesen egyet értek. Nem kell ezen aggódni. Majd akkor jön, amikor jönnie kell. Ha laza vagy és nem ezen görcsölsz, lehet hogy gyorsabban bekövetkezik mint gondolnád.
2016. máj. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!