Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi van a barátnőmmel? A többi...

Mi van a barátnőmmel? A többi lent.

Figyelt kérdés
minden egyes nap megsértődik és megmondom őszintén hogy már elegem van... Én őt a legjobb barátnak tartottam de egy veszekedés végén közölte hogy már csak a barátja vagyok. Régen az osztályban volt 2 lány akiket együtt gyűlöltünk de mostanában csak velük van és nem értem ezt egyáltalán..ha valaki is így van ezzel akkor légyszíves írd meg hogy mit tehetek ilyenkor mert vissza akarom kapni a legjobb barátnőmet és így nem jó nekem. Ha az illető magára ismer akkor üzenem neki hogy én szeretem és nagyon nem akarom őt elveszíteni. Előre is köszönöm :(

2016. máj. 23. 10:31
 1/3 anonim válasza:
Beszéld meg vele. Mondd el neki hogy te szeretnéd ha továbbra is legjobb barátnők lennétek és kérdezd meg hogy megbántottad-e és ha igen kérj tőle bocsánatot. Beszélgetés közben felhozhatsz régi közös emlékeket is mert így talán jobban sikerül rá hatni. De ha nem akar veled beszélni akkor lepd meg valamivel (a lényeg hogy látványos legyen és ne drága)
2016. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm

de itt egy a baj...

hogy szóba se áll velem és nekem az a furcsa hogy azóta van ez amióta azokkal a lányokkal van...

néhány másik, abba a suliba járó barátnőim szerint azok a lányok telebeszélik ellenem a fejét és ez most már kezdd egy kicsit furcsa lenni nekem is.

a másik az meg hogy ma odajött hozzám és azt mondta hogyha veszek neki egy nagy ajándékot akkor megbocsájt

ez nem csak nekem nem tetszett.. hanem azoknak sem akik hallották..

erre már a többi barátnőm azt mondta hogy csak kihasznál engem..

most már komolyan nem értem hogy mi van... :(

2016. máj. 23. 19:18
 3/3 anonim válasza:
Kívülről nézve nem úgy hangzik mint ha igaz barát lenne, vagyis ne érts félre...legjobb barátommal én is folyton veszekszem és elég sokszor megsértjük egymást, de még egyszer sem merült fel egyikőnkben se hogy ajándékkal (?) engeszteljük ki egymást. Ha van valaki olyan a környezetedben akinek nem tetszett ez a fajta kiengesztelés akkor maradj vele. Ő lehet hogy jobb vagy igazabb barát tudna lenni (sajnálom ha neked nem így jó ez csak így kívülről, semmit sem ismerve)
2016. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!