Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak a legjobb...

Kaszás Dóri kérdése:

Mit csináljak a legjobb barátnőmmel ha hargszik rám?

Figyelt kérdés
összevesztünk azon h én elmondtam valakinek amit nem kellett volna és azt irta nekem h soha többet nem akar velem beszélni légyszi segítsetek hogyan tudnám jóvá tenni amit tettem és ti mit csinálnátok ilyenkor
2016. márc. 29. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Holnap kérj tőle bocsánatod. Imerd el, hogy nem volt szép dolog másnak vele kapcsolatos bizalmas dolgod kidumálnod, csak sajnos te is abba a hibába estél, amibe szinte mindenki (az emberek imádnak másokat a hátuk mögött kidumálni), de tanultál belőle.
2016. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne várd hogy azonnal megbocsát főleg ha nagyon megbántottad de ne ad fel és mond neki hogy számodra nagyon fontos ő és hogy te márpedig mindent megteszel azért hogy újra jóban legyetek. Persze eleinte ellenkezik illetve mondani fogja hogy majd semmi nem lesz ugyan olyan de ezzel te ne foglalkozz csak legyél ki tartó az meg hozza majd a várt eredményt.
2016. márc. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!