Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Beszéljek vele...

Mit tegyek? Beszéljek vele vagy ne?

Figyelt kérdés
Egyik legjobb (ha nem a legjobb) haverom sokkal könnybben felhúz és megbánt mint mások (többször is teszi). Barátnőmék azt mondják, higx ne beszéljek vele erről mert nekem ő sokkal fontosabb mint fordítva. De már unom, hogy folyton megbánt...

2016. máj. 27. 15:34
 1/5 Roland G. ***** válasza:
Ha valóban barátod,akkor beszélj vele,hogy mi bánt téged a viselkedésében.Őszintén meg lehet ezt beszélni.Ha nem,akkor meg nem barát.Ennyi!
2016. máj. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az a fajta srác akivel ilyenekről lehet beszélni, és éppen ezért nem tudom hogy mit tegyek :/
2016. máj. 27. 17:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Megbántani csak az tud, aki fontos számodra. Így tehát annyi legalább már tiszta, hogy ő számít neked. Most már csak azt kell elérned, hogy te is fontossá válj a számára. Ez sokszor nem könnyű. Ha nem vagytok azonos súlycsoport (pl beszélőke tekintetében), nem azonos az érdeklődési körötök, stb, akkor sajnálattal bár, de tovább kell állni. Az egyoldalú barátság legalább annyira mérgező, minta viszonzatlan szerelem.
2016. máj. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A közös érdeklődés megvan (könyvek), és az elmúlt egy évben (miótkojóban vagyunk) nem volt semmi baj :) viszont szilveszter óta egyre könnyebben húzzuk fel egymást, sokkal bunkóbban viselkedik, én pedog egyre érzékenyebb vagyok erre :(
2016. máj. 27. 19:02
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibákért
2016. máj. 27. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!