Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez már nem barátság szerintem...

Ez már nem barátság szerintem nemis volt az soha mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm már ha annak lehet nevezni iritál nagyon a jelenléte is hogy ő mindenkit lenéz közbe meg egy trutyi nulla azt hiszi hogy okos elhitte..egy tantárgyból nagyon rezeg alattam a léc és ő rendesen élvezi szerintem mert ő elég jókat ír és elmondja százszor nem vagyok rá irigy egy picit sem hogy ilyen nagyképű csak nemkéne ilyennek lennie hanem mondjuk segíthetne is de mindegy dolgozat előtt is kérdezem hogy ez hogyvan és rá vágja hogy nemtudja mikor megkapjuk látom hogy tudta van pofája hazudozni nem kérem hogy segítsen az ő segítsége szerintem senkinek sem kell totál elveszi az önbizalmam mondja nekem hogy úgysem fogom tudni meg én ne menjek tovább tanulni mert úgysem sikerülne de megvédem magam de folytatja tovább mit csináljak vele? hogy soha többet ne dumáljon mert egyszer megtépem.

2016. máj. 30. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Engedd el. Ne idegeskedj ilyen kisstílű strébereken, felesleges energia pazarlás. Hagyd a francba, ne beszélj vele, ha meg ő közelít, küldd el jó messze. Könnyebb lesz az életed.
2016. máj. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia. Velem is ugyan ez a helyzet csak én fiú vagyok. Hagy ott ,ne figyelj rá

Nem tudom hanyadikos vagy de én befogom ütni az arcát az én "haveromnak" 8.félév után. Ja és nézd levegőnek

2016. máj. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem dolgozat előtt kellene megkérdezned, amikor már rohadtul mindegy.
2016. máj. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Hát azt gondolom, hogy ez nem valami nagy barátság lehet, ha ilyeneket írsz róla.

Ne barátkozz akkor vele, keress egy másik barátnőt, és ha piszkál, ne mutasd ki, hogy ez bánt téged, és ne is szólj neki vissza, mert annál inkább csinálni fogja.

A megtépes sem valami jó ötlet, nem így kell kifejezni azt, hogy már eleged van belőle, mert a végén neked lesz károd belőle.

Csak mosolyogj rá, és legyél vele kedves. Hidd el, így nem fogja látni értelmét a piszkálódásnak, és abba fogja hagyni.

2016. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ilyenek mióta barátok? Soha nem is lesznek azok:)

Ezt sose felejtsd el. Ha kellően kiismerted egy időután, mert gondolom mindig ilyen volt nemcsak most mutatta ki a "foga fehérjét" akkor miért nem hagytad ott? Nem ér semmit az ilyen szerintem. Idegeskedni meg pláne nincs értelme, hisz erre játszik és ezekbe leli örömét.

Engedd el, már rég kellett volna. Ilyen miatt ne fájjon a szíved. Egy tarkón vágást nem ér, nm még mást:DD



22/L/L

2016. jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!