Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Véletlenül megsértettem...

Véletlenül megsértettem valakit. Szerintetek javulhat a helyzet?

Figyelt kérdés
Először is, tényleg VÉLETLENÜL történt. A hobbim az írás és ne kérdezzétek hogyan, de az egyik dialógusomat véletlenül elküldtem az egyik barátomnak SMS-ben. Éppen eszembe jutott egy érdekes mondat, ami viszont elég sértő, ezért gyorsan feljegyeztem mobilon, majd elmentettem... de ekkor kiderült, hogy véletlenül a jegyzettömb helyett SMS-ben elküldtem az egyik barátomnak. Na most ez normál esetben csak egy vicces sztori, de ezzel a barátommal már hetek óta nagyon csúnyán veszekszünk valamin. Egy hete békültünk ki, és most úgy értelmezte, hogy ezzel az SMS-el megint kezdem az egészet. Nagyon csúnya dolgokat írt nekem és vágott a fejemhez, mielőtt még egyáltalán elmagyarázhattam volna, hogy véletlen volt. Azt mondta, hogy inkább ne is beszéljünk többé, tűnjek el, mert nem hiszi el, hogy ennyire gyenge vagyok és ennyire nem tudok elengedni valamit. (Utalva a problémára, ami volt köztünk.) Megírtam neki, hogy véletlen volt, de nem válaszol. Lehet, hogy ez most túl sok volt neki, amit egyébként megértek. De neki meg muszáj megértenie, hogy véletlen volt :( Tudom, hogy ez nem tűnik egy reális és komoly problémának, más esetben én is csak nevetnék rajta, de kettőnk között már tényleg annyira elmérgesedett a helyzet, hogy az hihetetlen. Szerintetek ha már ilyen szinten elfajultak a dolgok, azért van rá esély, hogy idővel újra hajlandó lesz szóba állni velem?
2016. máj. 31. 21:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Jaj tényleg, ezt teljesen elfelejtettem. 16 éves lány vagyok, a barát, akiről szó van, szintén 16 éves fiú. Régóta ismerjük egymást.


Egyébként igazad van, lehetséges hogy ez most sok volt neki. Hagyom őt lélegezni egy kicsit.

2016. jún. 2. 07:54
 12/13 anonim ***** válasza:

esetleg egy kis női rafinéria ...


írj egy költőinek tűnő, semleges, vagy pozitív mondatot, és megint küldd el véletlenül.

Félperc múlva írd meg, hogy elnézést, megint nem a jegyzetbe mentettem, de ígérem, nem foglak többet zavarni.


És akkor ne is zavard, csak várj.

2016. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hmmmm... érdekes.


Ezzel mit érhetnék el? :)

2016. jún. 2. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!