Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek bejövök neki?

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
Az egyik fiú osztálytársamba év eleje óta szerelmes vagyok de o mindig azzal piszkall hogy ne nézzem őt... Amikor megtudta hogy szerelmes vagyok belé rám írt és hulyitett es ha ott vannak az osztályban a többi fiu akkor kezd el piszkálni de ha nincsenek akkor normalis velem sott elbeszelgetunk.. O nemetes es kulon vagyunk es akkor mindig felhoz a masik csoportnak témának és vannak olyan pillanatok mikor ugy nez ram mintha szerelmes lenne belem es mikor mostanaba mondtam higy elmegyek ebbol az iskolabol nagyon furan viselkedik mindig szomoruan nez ram... Szerintetek bejohetek neki?

2016. jún. 1. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szégyell téged, de azért a punit nem akarja megtagadni.
2016. jún. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
amugy hâny éves vagy.ha nem jön vele össze ismerkedhetnénk komolyan vagy komolytalanul
2016. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
?
2016. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!