Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha nagyon rossz...

Mit tegyek, ha nagyon rossz kapcsolatban vagyunk a legjobb barátnőmmel? Nagyon rossz így, már nem bírom.

Figyelt kérdés

őszintén szólva azt sem tudom, egyáltalán őt vehetem-e a "legjobbnak"... Eltérő a személyiségünk, és mindig bennem volt az az érzés, hogy csak azért barátkozunk, mert nincs más. Gondolkoztam rajta, hogy megpróbálom vele megszakítani a kapcsolatot, de nagyon nem adná ki, mert egy faluban lakunk, egy suliba járunk, egy osztályba és még egymás mellett is ülünk...

Az a probléma, hogy teljesen más a személyiségünk. Én eléggé érzelmes típus vagyok, álmodozó, idealista, igénylem az érzelmességet és annak kimutatását. Néha olyan dolgokat teszek, ami másoknak talán nem ésszerű, de ezzel nem bántok meg másokat, vagy nem okozok kárt meg ilyesmik, csak épp nem megyek többiek után. Ő nem ilyen. Szinte soha nem mutatja ki az érzelmeit, szerintem magától kb. soha nem ölelne meg, stb... De nem ez a legrosszabb az egészben. Hanem a cinikussága. Folyton ironikus, gúnyos, úgy érzem, mintha állandóan megalázna, amikor pedig már nem bírom tovább és ezt szóváteszem, pofákat vág (minthogy én vagyok a hibás), meg ilyen "mibajomvan"-arcok, meg sóhajtások... Én nem tudom. Borzalmasan esik, amellett rettenetesen bosszant, mert az önérzetem sérti vele. Van, mikor már nem bírom és ugyanolyan stílusban válaszolok, az persze nagyon nem tetszik neki. Segítenétek? Vagy írnátok vmi véleményt?



2016. jún. 5. 13:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon sajnálom... Együttérzek, és tényleg szívből kívánom, hogy majd a továbbiakban találj egy olyan barátot (barátnőt), akivel tényleg megértitek egymást...
2016. jún. 5. 14:25
 12/15 anonim ***** válasza:

Egyébként én kérdés formájába ki is tettem, és csak annyit nem értek, hogy ő mivel hiszi jobbnak magát, mint én, mikor csak kihasznál, mindent érdekli, ami velem kapcsolatos, szinte a bőröd alá is belebújik...

Mással pedig teljesen másképp viselkedik...Nem tudom, hogy miért van ez....

2016. jún. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Utolsónak is igaza van amúgy sok mindenbe..ès ezek a belekènyszerült barátságok a legrosszabbak.

Ráadásul ne a kibúvókat keressek,persze pozitívan kell nèzni a dolgokat de nèha átkell látni ezeken is.. Minden kapcsolatban.

Ès hidd el,hogy biztos tisztába van azzal,hogy milyen.. Nem hiszem,hogy csak te mondtad meg neki a dolgokat.

Èn szívesen beszèlgetek,lányok:)

Megbecsülöm az ilyen embereket,èn legalábbis.

2016. jún. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

://

Mondjuk annyi, hogy engem legalább nem használ ki...

2016. jún. 5. 14:33
 15/15 anonim ***** válasza:
Csak èrzelmileg,meg èl vissza csomó mindennel..vègülis.
2016. jún. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!