Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy változzak meg?

Hogy változzak meg?

Figyelt kérdés

Kevés barátom van...konkrétan csak két ember van akivel rendesen el tudok beszélgetni de ők nem abban a városban laknak mint én és csak suliidőben tudunk találkozni. Azokkal akikkel meg tudnék találkozni (szabadidőmben) nem tudok egy hullámhosszra kerülni.

Teljesen más értékrendet képviselünk.

Gyakran érzem magam levegőnek mert az a kettő akivel jóban vagyok elvan egymással és akárkihez szólok csak másodjára hallja meg a hangom.

Hogyan változzak meg? Mit csináljak, hogy valahogy élő embernek érezzem magam, vagy azt érezzem számítok valakinek?

Mindenkinek van egy barátnője akivel eljár bulizni vagy pasizni és nekem meg olyan sincs aki beszélgetne velem...

15/l



2015. nov. 11. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Tánc - alkotó - sport klub felkeresése , egyéb mozgalmas helyek ismerkedés sok emberrel .
2015. nov. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolkozz, realizálj.

Van értelme foglalkozni velük vagy velük lenni?

Kommunikálj velük, ha nincs változás pattinsd le őket. Ezek nem barátok.

2015. nov. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott hogy mozdulj ki otthonról sétálj ismerkedj de én nem fogom azt mondani hogy jól van kislányom menjél el bulizni mert lassan 21 vagyok és utálok bulizni de azért vedd lazábbra magad picinyem fogod magad és ahelyett hogy otthon unatkoznál a kis telefonoddal a facebookon vagy a számitógépeden menjél el barátkozni!! csak egy jó tanács :)
2015. nov. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nincsenek olyan szabadidős tevékenységeim amivel mondjuk ismerkedni és barátkozni lehet. Lehet hogy nem érezném jól magam egy diszkóban de nem tudom hol ismerkedjek a béna hobbijaimmal...
2015. nov. 11. 17:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Nah mond el szépen Ricsi bácsinak mik a hobbijaid :) ő meghallgat különben meg önbizalom kérdése az egész képes vagy rá avagy sem minden a buksi fejecskédben dől el :)
2015. nov. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A rajzolás, a gördeszkázás, és az írás a hobbim. Ezekkel hogy tudjak barátokat szerezni? Inkább nekem kellene valami olyan dolgot elsajátítani ami közkedveltebb és úgy könnyebben tudnék beszélgetni a dolgokról. Csak nem tudom hogy fogjak hozzá a változáshoz
2015. nov. 11. 18:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek mind szép és jó hobbik kisanyám :D gördeszka az nagyon is menő főleg ha jól nyomod rajzolás nővérem is sokat rajzolt ma profi tetoválónő írás ha szereted csináld ne változz másokért legfeljebb magadért az igaz barátok elfogadnak olyannak amilyen vagy ezeken nem kell változtatnod csak bátrabbnak lenne doda menned valakihez és beszélgetésbe kezdeni lehet barátság lesz belőle lehet csak beszélgettetek de többé nem is beszéltek
2015. nov. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!