Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Folyton megbántanak a barátaim...

Folyton megbántanak a barátaim, pedig én mindent megteszik nekik?

Figyelt kérdés

Egyszerűen mostanában kezdem úgy érezni hogy az emberek nem törődnek az érzéseimmel és úgy alapvetően senkiével. Én mindenkivel kedves vagyok, arra a 4-5 barátomra nagyon odafigyelek (odafigyelnék, ha hagynák) akik közel állnak hozzám. De ők is folyton megbántanak egyszerűen mintha ők lennének rosszul nevelve vagy nem is tudom.

Olyanokra gondolok hogy hazudnak, és ha kiderül nem próbálnak kiengesztelni, vagy bunkók és utána semmi megbánás nincs, úgy csinálnak mintha semmi nem történt volna. Ha kiakadok én csinálok hülyét magamból hogy "könyvet írok" és "olyan vagyok mint egy barátnő.

Többnek a barátaim közül tudom hogy vannak problémáik és én szívesen meghallgatnám őket, mert tudom hogy az jó, ha elmondják valakinek és ezt értésükre is adom, de nem mondanak semmit.

Na és ez az egész amit leírtam általában abba csap át hogy elkezdek aggódni hogy meg vannak rám bántva vagy el akarnak hagyni mint barátot és folyton idegeskedem meg megerősítésre vágyom.

18/F


2016. jún. 8. 23:07
 1/3 anonim válasza:

Ismerős, de arról az oldalról, hogy nálunk is volt egy fekete bárány a csapatban, aki valószínűleg így érezhetett, mint most te.

Szóval lehet, hogy benned van a hiba, és próbálnak a barátaid ignorálni, mert zavarod őket valamivel. Lehet, hogy te is lenéző vagy néha, vagy önző, vagy sznob, csak nem veszed észre, nem tűnik fel neked. Ezzel nincs semmi baj, meg kell beszélni:

A legjobb az, ha megkérdezed tőlük mi a baj, megbeszélitek és megpróbálsz javítani rajta, ha ennyire ragaszkodsz ehhez a társasághoz. Ha pedig nem szeretnél megváltozni akkor új arcokat keresel, akik elfogadnak úgy, ahogy vagy.

Lehet, hogy nincs igazam, benned nincs semmi baj, ez esetben is viszont az a megoldás, ha megkérdezed tőlük, hogy mi a bajuk veled.

Továbbá fontos, hogy a beszélgetés során bármit kapsz tőlük, (negatívumot például) ne sértődj meg és ne támadj vissza azzal, hogy így bántak veled. Nem fognak komolyan venni. Így jártunk ezzel a lánnyal is, próbáltuk vele tudatni a hibáit, de nem volt képes szembesülni vele.

Lehet, hogy most sokat segítettem, de az is lehet, hogy nagyon mellélőttem, akkor pedig bocsánat.

2016. jún. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pedig ők csak babyloni idióták akik még sok ideig nem lesznek alkalmasok egy kapcsolat kialakítására.

Érdemes ezt, mint valós okot tudni, nem pedig képzelgéseid, mint megvannak rád bántva, hinni.

Ők sose voltak barátaid. :)

Ők egyértelműen rosszul vannak nevelve.

Írj rám ha kell segítség akármiben.

2016. jún. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha egyszer barátnak nevezi magát valaki, akkor az az illető mellett kéne legeyn jóban rosszban.

Nekem is volt egy olyan barátnőm, akit már óvodás korom óta ismerek, és "lb"-nek neveztük egymást, na most annyira utáljuk egymást, hogy egyszer nyalizik nekem, aztán a háta mögött meg röhécsel, csak azért, mert nem bírja elviselni, hogy én jobb vagyok, mint ő.

Nem büszkeségből mondom, mert nem vagyok az, de tudom, hogy mit éltem át akkor.

Most ha tehetném szembe is köpném.

Szerintem hagyd abba egy ideig velük a barátságod, és ha hiányolni fognak, akkor visszajönnek hozzád, ha pedig nem akkor hagyd őket a fenébe, lelj igaz barátokra.

De akkor is vigyázz, hogy mit mondasz el nekik, mert sose lehet tudni, hogy valaki mögött mi áll.

2016. jún. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!