Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A haverom tele van pénzzel és...

A haverom tele van pénzzel és mégis tőlem kér kölcsön mindent dolgot, miért van ez?

Figyelt kérdés

Múltkor venni akart égőt, bementünk a boltba 350Ft "hát ő nem add annyit érte"


1 nyomorék kulcs amivel meg tudná szerelni a bringáját 890Ft" hát ő nem ad annyit érte"


Egy normális hajnyíró gép 6000-7000Ft amivel tudná nyírni a haját. "hát ingyen se kell"


Minek kérek a szomszédtól



Inkább tőlem kér, meg a szomszédaitól, hiába mondom neki 1x kell megvenni azt vigyázni rá... Hát.. Nem..


És ne mondjátok nincs pénzze azért, mert igenis van neki! 2milió körül sokszor 1 millió körüli pénz volt nála.


2016. jún. 9. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert egy fillérbaszó zsugori, már elnézést...
2016. jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnálja költeni a pénzét, és tudja hogy van pár hülye aki megveszi neki. Én sem adnék érte pénzt ha tudom, hogy van 1-2 őrült aki megveszi nekem, vagy kölcsön adja. :)
2016. jún. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerinted mibők van pénze? :D Részben abból mert nem költi el. :D

Ahogy mondta a gazdag pasi barátnője: Miért nem fogadsz fel egy házvezetőnőt? Miért nekem kell itthon dolgozni, hát gazdag vagy?!

Erre a pasi: Igen, de az is akarok maradni. :D


Attól még egy gyökér.

2016. jún. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi ezzel a gond? Nekem is vannak ilyen ismerőseim. Jönnek, kell az inverter, sarokcsiszoló, létra, stb:) Mindig mondom, nagyon szívesen oda adom, de, ezen a héten én használom. Következő két hétre a Béla viszi. Utána egy hónapra Krisztián. Így, jövőre gyere vissza, meg tudom mondani, mikorra kerülsz sorra:))) Mind ezt, nagyon kedvesen, mosolyogva, a szemébe nézve:)
2016. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mi van ha a pénz nem az övé volt?

am simán lehet ennyire zsugori...


23F

2016. jún. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Övé a lóvé mondtam már, ezt kár firtatni...


Hát én senkinek semmit, nem fogok kölcsönadbi annyi szent

2016. jún. 9. 18:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát zsugori.


Félt minden ft-ot.


Ez azért gáz,mert tényleg 300-500 ft-okon problémázik ami egyszer úgy is elmegy :D

2016. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!