Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szakítsam meg a kapcsol...

Hogyan szakítsam meg a kapcsolatom a barátaimmal hogy ne sértsem meg őket?

Figyelt kérdés
Meg szeretnèm szakìtanu hàrom barátommal a barátsàgot, nem harag miatt, hanem azèrt mert kissè tùl soknak gondolom az extremitàsukat. Az extrèm alatt komoly, durva dolgokra cèlzok amikre soha nem lennèk kèpes. Mèg sem szeretnèm õket megsèrteni.
2016. jún. 9. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Remélem, ezek nem az arabjaid, mert akkor hamar savat találsz az arcodon, Aaliya... amúgy te tudod, mik a szokások arrafelé. Itt Magyarországon (ha még emlékszel) az ember szemtől-szembe közli higgadtan, vádaskodás nélkül, hogy "nézd XY, kedvellek, nem ítélkezem feletted, de az én értékrendembe nem fér bele az, ahogy te élsz, ezért jobb lenne, ha nem keresnénk többé egymást."
2016. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem arabok.. sàtànistàk. :-) hàt gindolok eltávolodni lassan az lesz a legjobb, igy ok minden, de azert minden nap halgatni hogy miket szeretnenek a temetoben.meg, azokkal akik oket megbantottak iszonyuan ijeszto... nem vagyok muszlim csak ez jutott epp az eszembe mikor krealtam az oldalon a fel.nevem..


Ijeszt a gondolat ha netan valami rosszat mondok nekik, nem jarok jol.

2016. jún. 9. 16:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Jezus Maria satanistak? :O :O :O

En mikor olvastam a ver is megfagyott bennem.

Szerintem is csak mond el nekik, hogy bocsi, de szeretnem, ha nem talalkoznak tobbet, utjaink elvallnak, es kivanj nekik tovabbi sikert es boldogsagot, meg azt, hogy azert mivel baratok voltunk szivesen fogok visszaemlekezni ratok, minden harag nelkul.

Bocsi az ekezetert, valamiert nem mukodik.

De azert eleg durva :O

2016. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez elég vicces ügy.

Hány évesek vagytok?

Mert elég gyerekes baromságnak tűnik.

Egy igazi sátánistát szerinted meglehet sérteni?

Egy igazi sátánista gonosz, akármilyen veszteség éri dühös, de ha ők ezen megsértődnek és bedurciznak eléggé óvódás színjáték lehet.

Egyébként meg nem tök mindegy, hogy haragudnak e vagy sem, úgysem fogsz már velük beszélni.

Extrém és durva dolgok alatt mit értesz? Kifejtenéd konkrétan?

2016. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat nem mondom hogy angyal vagyok, tudok gonosz lenni de ez nekem sok. A durva es extrem dolgok alatt kriptak kirabolasat, koponya gyujtes koporsokbol, es hat meg egy elo pasit eltemettek. Folytathatnam meg tovabb. Csak ketto harombol ilyen verszomjas. A harmadik az rendben van.
2016. jún. 9. 22:37
 6/7 A kérdező kommentje:

Na de az is kezd lassan a tobbi ketto hatasara hulye lenni.

Igy jo baratok, megertenek meg stb..de mivel tudom hogy miket muvelnek valahogy szertnek hatralni.

2016. jún. 9. 22:40
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Azt hittem, már a nagyon agresszív férjed házában dekkolsz gyerekestül, net nélkül, te kamugép! Sajnos tévedtem...
2016. jún. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!