Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti meghívnátok egy ilyen...

Ti meghívnátok egy ilyen osztálytársatokat egy buliba?

Figyelt kérdés

16/F vagyok, még néhány napig tizedikes.

Egyre azt veszem észre, hogy kevesebb osztály által rendezett buliba hívnak meg. És nem értem, hogy miért..

Nagyon-nagyon csendes vagyok az iskolában, de kilencedikben (és tizedik elején is) minden osztálybulira, vagy hasonló rendezvényre meghívtak, és MINDEGYIKRE elmentem, ott a piától feloldódtam és tudtam haverkodni, de mégsem égettem szét magam részegen. A legtöbb helyre vittem piát is, vagy legalább pénzzel beszálltam a szervezésbe.


A válasz valószínűleg az, hogy (mint említettem) nagyon visszahúzódó vagyok az iskolában, tehát konkrétan egy 6-7 emberen kívül másokkal csak akkor beszélek, ha ők hozzámszólnak, de a bulikon mindig eltudtam lenni mindenkivel, tehát nem értem, hogy miért nem hívnak meg!?


2016. jún. 12. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az a tapasztalatom, hogy ha nem iszod velük ájulásig magad, nem füvezed szét az agyad és nem hányod le az egyik szülő lakásának falát, akkor nem leszel érdekes. Nálunk ez mind megtörtént. A szalagavató bulira eljutottunk odáig, hogy négyen maradtunk a bulira szánt helyen, a többiek elhúztak vedelni. Csordástul.

A leírás alapján is normálisnak tűnsz, inkább keress olyan baráti társaságit, ahol hozzád hasonlóan gondolkodnak.

2016. jún. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
97%

gondolom úgy vannak vele,hogyha a suliban nem szoktatok beszélgetni,akkor nem hívnak meg.

akikkel jóban vagy a suliban,azokkal gondolom sulin kívül is találkoztok. az ilyen emberekre koncentrálj. nem muszáj az összes osztálytárssal jóban lenni. nem is lehetséges. inkább csak legyen pár barátod,de azok igaziak:)

ettől függetlenül persze próbálj oldódni suliban, beszélgess a többiekkel is. és akár te is szervezhetsz bulit,ahova mindenkit meghívsz. legközelebb csak gondolnak majd rád és visszahívnak

2016. jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!