Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudok barátságokat kötni? 24L

Nem tudok barátságokat kötni? 24L

Figyelt kérdés
Mindig a hátam mögöt beszélnek ki,hazudnak,keverik a szart.Miért teszik ezt az embrek?Külső vag talán a belső miatt?
2016. jún. 15. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is mindig így járok,sajna az őszinte,gerinces embereket mindig kibeszélik,sajnos ez a sorsunk!
2016. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden ember más. Mindegyiknek más dolgok tetszenek és más dolgok nem. Van, aki ezt könnyebben tudja elhallgatni, van akinek az tetszik, ha ezt mindig kibeszélheti. Az viszont nagyon csúnya dolog, hogy hazudnak. Hol külső miatt, hol belső miatt. Egy valami nagyon fontos: ezeknek az embereknek a véleményére nem kell hallgatnod. Nem kell elvként követned, még akkor sem, ha gúnyolódnak. Amíg gúnyolódnak, addig ne fogadd meg a tanácsukat! Amennyiben gúnyolódnak, akkor érzékelik a problémát, csak nem tudják kifejezni magukat megfelelően. Akkor lehet külső vagy belső értékeket megváltoztatni, ha őszintén normál stílusban elmagyarázzák a problémát.
2016. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A helyzet itt is ez. Vagy a hátam mögött keverik a szrt vagy semminek néznek, ha jön más. Szerintem soha nem lesz barátom/barátnőm...
2016. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A baratokat altalaban nem kell keresni az igaziak maguktol jonnek :) Velem is elofordult mar h ha tudatosan baratkozni akartam valakivel akkor az soha nem jott ossze! Ha gondolod irj!
2016. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne sírnotok, hanem olyan emberekkel foglalkozni aki nem ezt csinálja... Jah hogy az meg már túl nyers? :D

Tapasztalatok szerint pont azok akik ezek miatt sírnak a legjobban, azok keverik a legjobban, de javítsatok ki ha tévedek... :D 29f

2016. jún. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kijavítalak,mert tévedsz. Vagy csak én vagyok az állításodra az egyetlen ellenpélda. Hűséges barát, haver, barátnő, akármi voltam. De valahogy minden emberi kapcsolatom elbukott, mert a másik átvert, lelépett, hazudott, megcsalt. Persze, ne ilyen emberekkel foglalkozzunk, de könyörgöm. Hat év barátság után a fene se gondolta, hogy a drága így arcon csap egy lapát szrral...
2016. jún. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Világ életemben nem érdekeltek csak a nők, a barátság építésre nulla energiát fordítottam, ehhez képest teli vagyok 25 éves barátságokkal.

Senki nem beszélt ki soha és mondjuk nem is érdekelt volna, ha beszélnek rólam. Minden barátomra maximálisan számíthatok, mind anyagilag, mind a tudásukra. Valamit nagyon rosszul csináltok!!!!

2016. júl. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a fenét lehet kibeszélni? És hol találkoztok hazudós emberekkel? :O Én is beszélek rosszakat" más barátokkal hogy mi a véleménye közös barátunkról, de a szemébe is megmondjuk amennyire lehet, hogy ha nem tetszik. De valamit nem lehet megmondani, mert sértődékeny, de ez csak morgolódás... Kimondjuk egymásnak, amit úgyis tudunk. Fölösleges lenne hazudni. Mi értelme van? Istenem, nőők!
2016. aug. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!