Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan esik rosszul, hogy...

Jogosan esik rosszul, hogy egy barátom kiírt rólam egy kérdést ide?

Figyelt kérdés

Mostanában voltak gondok a barátságunkkal, elég nagyok. Én úgy látom, hogy ő már nem annyira bízik abban, hogy javíthatunk a barátságunkon, mint én.

Nekem ő nagyon fontos.. nagyon nagyon. Csak egy éve ismerem, de jobban szeretem mint akármelyik másik barátomat.

Ma viszont itt böngésztem barátság kategóriában, amikor találtam egy kérdést. Tudom, hogy neki van egy olyan problémája velem, amit a kérdéseben is feltett, így megnéztem a leírást is. Teljesen ennek a bnőmnek a stílusa volt, a szóhasználat, meg úgy minden. Rákérdeztem, és azt mondta, hogy igen, ő írta ki.

Azért is esik különösen rosszul, mert két választ kapott, és mindkettő szerint meg kéne gondolnia, hogy egyáltalán kellek-e neki.


Olyan megalázva érzem most magamat, nem tudok semmin elmosolyodni. Teljesen lezsibbadtam..


2014. júl. 12. 21:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Na ja, a legszebb az egészben az, hogy most én is írtam ki róla..
2014. júl. 12. 21:46
 2/9 Zsebvirág ***** válasza:
Igen, jogosan vagy kiakadva.
2014. júl. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jogosan érzed így viszont ha a kérdésben szerepel olyan pl.hogy szeretné ha a kapcsolatotok jobb legyen vagy bármi pozitívum akkor valószínűleg nem akart téged megbántani csak segítséget szeretett volna kérni,hogy mit tegyen.
2014. júl. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy ha vette a fáradtságot és kiírt egy kérdést, akkor nem azért tette, mert nem szeretne a barátnőd lenni, sőt, ellenkezőleg.

Azért, mert ide írt, nem kéne hogy megalázva érezd magad. Mindenkinek vannak gondjai, ő valamiért nem érezte/érzi azt, hogy beszéljen neked róla. Talán önbizalomhiány.

Ha neked ő fontos, akkor most itt a lehetőség, tessék felé nyitni és beszéljétek meg a problémákat. Biztos vagyok benne, hogy értékelné azt, hogy elmondod neki, mennyire fontos. Mert barátnő csak egy van... várj, az mama volt... na mindegy. Azt hiszem, most tényleg elértem, hogy ne mosolyogj. De majd mosolyogtok együtt, megint.

Hajrá, ne hagy veszni egy fontos barátságot!

2014. júl. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.

Hát, remélem menthető még a barátságunk.

2014. júl. 12. 22:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak rajtatok múlik,hogy menthető-e,de mindenesetre én szurkolok nektek!
2014. júl. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, reménykedek.

Itt a dolog főleg a barátnőmön múlik, hogy ő elég nyitott-e. Mert nem úgy tűnik idáig. :(

2014. júl. 13. 01:39
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek aki drukkolt, de ez nem jott ossze. Elvesztette a bizalmat felem, mert hulyeseget csinaltam es azt mondta hogy komoly baratsag semmikepp sincs bizalom nelkul.


Azert koszonom, hogy drukkoltatok. :(

2014. júl. 19. 22:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ezt szomorú hallani.:/
2014. júl. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!