Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találhatnék egy rendes...

Hol találhatnék egy rendes fiúbarátot?

Figyelt kérdés
Egy fiúbarátot szeretnék, mert velük jobban kijövök, mint a lányokkal. Olyat akivel lehet hülyülni, mindig felvidít, számíthatok rá és megbízik bennem, de ezek mellett komolyan vesz és segít a problémáim megoldásában és a korlátaim legyőzésében. Természetesen ezt mind kölcsönös lenne. 15/L

2016. jún. 20. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ezen az oldalon legfeljebb olyat találsz, aki meg akar dugni.
2016. jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Sajnos az elsőnek igaza van. Sok fiúval próbáltam beszélni de sajnos ők csak a gyors numera miatt vannak itt, vagy aki komolyabb , de az életben valamiért nem sikerül neki, az a tartós kapcsolat reményében. De ne nekünk legyen igazunk. 😊
2016. jún. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2-es, nem mindenki olyan :D Én pl. azért vagyok fent ezen az oldalon, mert vannak olyan dolgok, amiket elég nehezen/egyáltalán nem tudok megbeszélni a közvetlen környezetemmel. Ilyenkor sokkal egyszerűbb valami ismeretlennek leírni a gondolataimat, mert nem ismer és valószínűleg nem is fog ítélkezni. :)


Kérdező, hogyha egy pár évvel idősebb lennél, akkor mondanám, hogy itt vagyok én :) Így viszont nem vagyok biztos benne, hogy túl sok közös lenne bennünk. 19/F

2016. jún. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És írsz valamit magadról?
2016. jún. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te komolyan látatlanban akarsz ilyen barátot magadnak? Ennyi erővel magát a Szőke Herceget is kereshetnéd. Azt ajnlom, hogy vigyázzál, mert a sok pedofil, meg punciéhes majd behazudik neked valamit, bizalmadba férkőzik és nézel nagyokat...
2016. jún. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Barátkozzál élőbe, itt minden esetre, nem fogsz ki mindig jó halat.

Bulik, osztályodból ha találsz ilyet, a városodból, vagy utcádból, környezetedből, hát na, nagy a világ.

És imserkedésnél legyél nyitott.


19/L

2016. jún. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#3 akkor te vagy a kivétel. Tök jó hogy van ilyen is erre felé. 😊 Én eddig csak olyanba botlottam aki két perc után mindent szeretett volna.

Az összes fiúval pacsizós lány nevében kösz hogy vagy.

Második voltam. Bumbadabamm. 😎

2016. jún. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!