Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet kiszeretni valakibő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kiszeretni valakiből/elfelejteni valakit?

Figyelt kérdés
A kerülés, meg hogy minél kevesebbet találkozni- szóba sem jöhet, mert egy munkahelyen dolgozunk. Felmondani sem lehet még 2 évig. Tehát bármi más tanács?
2013. júl. 7. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát így elég nehéz..:\ Szerintem próbálj meg ismerkedni másokkal ne gondolj rá. Majd az idő segít! Kitartás
2013. júl. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy miért szeretnél kiszeretni belőle, meg hogy ő is tudja-e, hogy szereted. Mert ha igazából csak plátói a szerelmed, akkor addig nem fog menni a kiszeretés, míg nem mondod meg neki az igazat, vagy míg nem látod, hogy ő mást szeret. 31N
2013. júl. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 GentLnazi ***** válasza:
Eldöntöd, hogy "ezt" nem érzed,vége.
2013. júl. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Próbálj meg beletemetkezni a munkába, ne a kollégákkal trécselj igy könnyebb lesz.. legyél szűkszavú és ne is figyelj rá ha megteheted inkább másokkal legyél..

Munkán kivül pedig mindig legyen valami dolgod, hobbid, járj sokat kirándulni sportolj plázázzatok a barátnőkkel vagy bandázzatok a haverokkal (nem tudom fiú vagy vagy lány) de előbb utóbb könnyebb lesz.

2013. júl. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2. válaszra: Azt hiszem, igaza van, csak sajnos nem lehet neki megmondani. És így annyival nehezebb...
2013. júl. 7. 09:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Szar ügy, ismerős. Hozd meg a döntést. És egy valaki más általi hátradöntésen iparkodj, de ne házinyúl legyen az illető.
2013. júl. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Arról még nem hallottam, hogy valakinek ne lehessen bármit is elmondani, maximum arról, hogy valaki nem merte elmondani a másiknak, hogy mit érez. Viszont, ha nem mondod el neki, akkor egyfolytában ezen fogsz rágódni és akkor úgy csak saját magad akadályozod abban, hogy el tudd felejteni, mert azon fogsz rágódni, hogy mi lett volna, ha..... 31N
2013. júl. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én látom hogy a szerelmem mást szeret mégse könnyebb... sőt..
2013. júl. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!