Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti nem érzitek azt, hogy csak...

Ti nem érzitek azt, hogy csak akkor ír vagy hív valaki, ha kell neki valami? Ez nem zavar benneteket?

Figyelt kérdés
Úgynevezett barátokra gondolok. Néha csak azért kérdezik meg, hogy hogy vagyok, hogy aztán rátérhessenek a lényegre.
2016. jún. 22. 13:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10. Én is örülök, ha pénz miatt hívnak, mert vállalkozó vagyok, de az más kérdés.
2016. jún. 22. 14:57
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

De. 1 emberen kívül mindenki ezt csinálja velem.

Nem. Egyáltalán nem zavar. Életsegítő vagyok. Ez mérhetetlen örömöt okoz nekem.

2016. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ezért is van max 3-4 jó barátom, akikre bármikor számíthatok, és ők is rám. A többiek max távolabbi ismerősök, haverok, de tőlük nem is várok sokat, így nem is csalódom.
2016. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is előfordult ilyen. De zavar, ezért az ilyeneket szelektálom is. :)

Azóta nem zavar, vannak igaz barátaim épp elég(amit nagyon értékelek!), akik nem csak azért kérdezik meg, hogy vagyok, hogy utána egyből elkezdjenek órákig panaszkodni, miközben le szarják a válaszom, vagy épp mert szívesség kéne nekik.

2016. jún. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
Nem a megfelelő emberekkel barátkozol.
2016. jún. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zöld kéz, mert nem egészen jól írtam le az igazságot. Valójában nem csak barátokkal van gondom, hanem a család is és mindenki ezt csinálja aki körül vesz.

Nagyjából két csaj van akit a barátnőmnek tekintek, az összes többi az az ember, aki barátnak tekint, de csak ha kell valami. Tehát az "úgynevezettnél" nem azt értem, hogy én hiszem őket barátnak, hanem ők hisznek engem annak.

A családban apám az aki CSAK ÚGY képes felhívni, amúgy senki. Mellőzöttnek érzem magam, és ez bánt.

2016. jún. 22. 19:54
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont most írt egy régi barátom aki nem szólt hozzám 3 éve hogy kellene a segítségem a jövő héten :D
2016. jún. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!